تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-22 14:11
کد مطلب: 78026
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل همزمان با اولین جمعه ماه محرم مراسم شیرخوارگان حسینی فردا در اردبیل برگزار می شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مریم حامدی در حاشیه مراسم اهدای لباس به کودکان بیمار بیمارستان علی اصغر برای شرکت در مراسم شیرخوارگان حسینی با بیان این مطلب افزود: این مراسم به یاد مظلومیت علی اصغر (ع) ساعت 9 صبح فردا جمعه  23 شهریور ماه  در دو نقطه شهر اردبیل در سالن رضازاده و امامزاده سید صدرالدین (ع) اردبیل 23 شهریور ماه برگزار می‌شود .

وی گفت: یادآوری یاد و خاطره کودک 6 ماهه کربلا همانند سال‌های گذشته در این همایش در دستور کار قرار گرفته است و انتظار می‌رود به بهترین شکل ممکن این مراسم برگزار شود .

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: از هم اکنون لباس مخصوص شیرخوارگان حسینی در امام زادگان اردبیل اهدا می شود و خانواده هایی که فرزندان شش ماهه تا دوسال دارند می توانند در این مراسم معنوی شرکت کنند.

حامدی تصریح کرد: امیدواریم تمامی کودکانی که در دامان مادران در محفل شیرخوارگان حسینی حضور پیدا کرده‌اند ، بیمه حضرت علی اصغر (ع) باشند و از فیوضات و معنویات این مراسم عظیم و معنوی بی‌بهره‌ نمانند .

انتهای پیام/313/1/2

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.