تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-21 21:11
کد مطلب: 78013
مسابقات قهرمانی فوتسال بانوان یادواره‌ شهدای مدافع حرم با معرفی تیم های برتر در سالن ۱۷ شهریور اردبیل به کار خود خاتمه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  مسابقات قهرمانی فوتسال بانوان یادواره‌ شهدای مدافع حرم با معرفی تیم های برتر در سالن ۱۷ شهریور اردبیل به کار خود خاتمه داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  اردبیل گفت: توسعه فوتبال بانوان اردبیل اولویت اساسی این مجموعه است و اقدامات خوبی در این زمینه انجام یافته است.

جمال پیله‌ور با اشاره به این که مسابقات فهرمانی بانوان به صورت منظم برگزار شد گفت: تداوم برگزاری این دوره از مسابقات حائز اهمیت است تا بتوانیم ظرفیت‌های فوتبال و فوتسال بانوان را شناسایی کنیم.

وی از حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران بانوان اردبیلی خبر داد و بیان کرد: در رشته‌های مختلف ورزشی شاهد درخشش ورزشکاران خانم بودیم و با حمایت از ورزشکاران می‌توانیم شاهد درخشش ورزشکاران بانوان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  اردبیل گفت: فوتبال و فوتسال بانوان ظرفیت‌های خوبی دارد و در این مدت شاهد درخشش بانوان ورزشکار در رده‌های ملی و بین‌المللی بودیم و این ورزشکاران برای استان افتخارآفرین بوده‌اند.

وی از استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی در سطح بانوان خبر داد و گفت: استعدادیابی ورزشی در رشته‌های مختلف اولویت اساسی اداره و ورزش و جوانان است.

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.