تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-21 12:23
کد مطلب: 78001
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در خصوص گرانی های اخیر پراید، اظهار داشت: وزیر صنعت صلاحیت تخصصی ندارد و باید برود.

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در بازدید از پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما در خصوص گرانی های اخبر پراید، اظهار داشت: آنچه مسلم است اینکه وزیر صنعت صلاحیت تخصصی ندارد و باید برود.

 وی تصریح کرد: استیضاح وزیر صنعت را به طور جدی پیگیری می‌کنیم و اگر امضاها پس گرفته نشود این استضاح هفته اول مهر در کمیسیون مطرح و در هفته دوم در دستور جلسه مجلس خواهدبود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: گرانی پراید به دنبال عرضه نشدن این محصول در طی پنج ماه گذشته بوجود آمد و این طبیعی است که وقتی عرضه و تقاضا با هم نخواند گرانی هم اتفاق بیفتد البته به نظر می رسد اهداف دیگری  پشت گرانی پراید  بود که  این هدف به توفیق وزیر صنعت در حال عملی شدن است.

این نماینده مجلس افزود: نقد جدی بر عملکرد صنعت کشور  وارد است و دولت باید هر چه سریعتر فردی  صلاحیت دار سکاندار  صنت کشور کند.

اگر سهم اردبیل از حق آبه ارس تامین نشود وزیر نیرو را به چالش می‌کشیم

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در خصوص حق ابه ارس به خبرنگار سبلان‌ما، تاکیدکرد: در این موضوع در حق استان اردبیل اجحاف شده است؛ اگر از سهم مناسب برخوردار شویم نه تنها مشکلات آب شرب و کشاورزی محدوده این مسیر رفع می شود بلکه حتی قادر خواهیم بود از این محل به دشت اردبیل هم کمک کنیم.

وی ادامه داد: وزیر نیرو نیمه اول مهرماه امسال نظر کارشناسی اش را در خصوص حق آبه ارس اعلام خواهد کرد که امیدواریم سهم استان اردبیل در این خصوص  رعایت شود و اگر غیر از این باشد اردکانیان را به چالش می‌کشیم.

بدری گفت: امیدواریم تا یک ماه آینده پاسخ مناسبی به مطالبات مردم استان اردبیل در حوزه تامین انرژی داده شود و اصلی‌ترین مطالبه مردم استان در حوزه انرژی که بازگشت حق‌آبه اردبیل از رود ارس است به نتیجه مطلوب نزدیک‌تر شود.

 

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.