تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-04 19:23
کد مطلب: 77705
تیرماه سال 97 در هفته تامین اجتماعی بود که خبر کلنگ زنی و شروع عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان محروم گرمی، بیمه شدگان این شهرستان را مشعوف کرد، غافل از اینکه هیچ مقدمه ای برای ایجاد این پروژه انجام نگرفته بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، تیرماه سال 97 در هفته تامین اجتماعی بود که خبر کلنگ زنی و شروع عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان محروم گرمی، بیمه شدگان این شهرستان را مشعوف کرد، غافل از اینکه هیچ مقدمه ای برای ایجاد این پروژه انجام نگرفته بود.

زمین مذکوری که برای احداث یک درمانگاه خیالی با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی سابق کلنگ زنی شد سازمان درمان تامین اجتماعی استان اردبیل هیچ تملکی در آن نداشت و صاحب امتیاز آن زمین که برای اداره راه ترابری بود خبر از کلنگ زنی و احداث این درمانگاه نداشت.

حال که این زمین مذکور اصلأ در تملک سازمان درمان تامین اجتماعی استان نبود و هیچ اقدامی نیز برای أخذ مجوزات فنی و قانونی (نظیر پروانه شهرداری و طراحی فاز فنی پروژه ) صورت نگرفته بود، جال اینجا است کلنگ زننده نیز از کرسی وزارتی بود که چندی پیش کرسی خود را تحویل داد و رفت.

بایستی منتظر ماند و دید آیا وعده احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان گرمی به فراموشی سپرده خواهد شد یا اقدامی عملی صورت خواهد گرفت.

در صورت عدم تحقق این وعده چه کسی پاسخگوی دلسردی مردم و بدبینی آنها نسبت به مسئولان و درنهایت به نظام خواهد بود.

کلنگ زنی شروع احداث درمانگاه تامین اجتماعی در نمین

در اردیبهشت ماه سال جاری بود که با سفر مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی دکتر نوربخش و با حضور نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی کلنگ شروع احداث درمانگاه نمین به زمین زده شد.

پس از گذشت سه ماه هیچ اقدامی در زمین مذکور صورت نگرفته است، و این امر با اعتراض یکی از نمایندگان مردم اردبیل، نیر، نمین وسرعین مهندس کریمی در تیرماه سال جاری مواجه شد اما شنیده ها حکایت از آن دارد که پس از اتمام مراسم کلنگ زنی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به زمین کلنگ زنی شده توسط مدیریت استان اعتراض و با احداث درمانگاه در زمین مذکور مخالفت نموده بود.

مدیریت استان که مکلف به انتخاب زمین مناسب بعد از این مراسم کلنگ زنی شده بود لذا طبق خبری که به دست ما رسید، در سی ام تیرماه سال 97 دو ماه بعد از کلنگ زنی در کانال خبری مدیریت درمان تامین اجتماعی مطلبی درج شد که مدیر تامین اجتماعی با چراغ قوه ای در تاریکی به دنبال زمین دیگری برای درمانگاه می گردند یعنی یک کلنگ و یک ضربه ای دیگر برزمین و یک عوام فریبی دیگری برای مردم استان اردبیل.

خدا می داند چه زمانی شروع عملیات احداث درمانگاه نمین پس از یافتن زمین مناسب کلید خواهد خورد، یعنی طبق توضیحات فوق الذکر هر دو پروژه منتشر شده در فضای خبری استان با آب و تاب فراوان، جنبه فریب افکار عمومی و در عمل، خبری از شروع واقعی عملیات نیست.

نمی داینم چرا دولت و مسئولان ارشد استانی و نمایندگان همین مردمی که دچار عوام فریبی برخی مدیران استانی قرار گرفته است عکس العملی از خود برای مقابله با چنین عوام فریبی ها نمی کنند. 

تخریب نماز خانه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل یکی دیگر از شاهکارهای این مدیر بود

در اقدامی واقعأ عجیب و تأمل برانگیز، مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل اقدام به تخریب نماز خانه اداره جهت ایجاد سالن ویدوئوکنفرانس و انتقال نمازخانه به پارکینگ اداره با هدف هزینه ای معادل دویست میلیون تومان نموده است.

این موضوع نه تنها اسباب از رونق افتادن نماز جماعت در اداره را فراهم نموده است، با اعتراض همکاران به ویژه خواهران مواجه شده است، که به راحتی نمی توانند برای ادامه فریضه نماز در پارکینگ حضور بهم رسانند، بلکه در شرایط کنونی بحران مالی برخی ادارات و نهادها سازمان درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با اصراف و به هدر دادن منابعی که شنیده ها حکایت از توافق برای تحویل ساختمان ستاد مدیریت درمان استان به شعبه یک تامین اجتماعی را دارد.

درصورت این اقدام سالن ویدئو کنفرانس که عمومأ  برای ارتباط اداره کل و سازمان های مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد، برای شعبه یک بیمه کاربری نخواهد داشت ویعنی دویست میلیون تومان ار بیت المال کشور که حق همین مردم است هوا و محل عبادت خیل زیادی از نمازگزان این اداره و ارباب رجوع هم به کلی از بین رفته است.

لازم به ذکر است ساختمان جدید الاحداث مشترک مدیریت درمان و شعبه یک در دهه فجر 95 افتتاح و برای ادای فریضه نماز نزدیک به 150 نفر کارمند ادارات مذکور که نمازخانه مناسبی همراه با وضوخانه و سرویس بهداشتی در نظرگرفته بودکه با تدبیر! این پدیده مدیریتی استان با صرف  هزینه هنگفت به محل نامناسبی انتقال داده شد.

منتظر گزارش بعدی ما در رابطه با این موضوع باشید مسئولان و نمایندگان مردم استان پاسخ می دهند.

کله پاچه‎خوری در یکی از درمانگاه‎های اردبیل صدای مردم را درآورد

کله پاچه هم تحت تأثیر گرانی های دولت تدبیر و امید قرارگرفت

انتهای پیام/313/1/1

دیدگاه‌ها

چرا اینگونه با احساسات پاک مردم استان و به خصوص بیمه شدگان تامین اجتماعی که جزو اقشار زحمتکش کارگری هستند بازی میشود ؟؟؟ اینها از آخرت و حساب و کتاب نمیترسند ؟؟؟

این همه پز میدانند که کلنگ درمانگاه نمین به زمین زده شد پس افسانه ای بیش نبوده و مردم را گول زده اند !!! چرا با چنین مدیران کوته فکری برخورد نمیشود ؟؟؟

پدیده مدیریتی استان را خیلی خوب آمدید !!! واقعا باید به چنین مدیری افتخار کرد ! کله پاچه در وسط وقت اداری ، کلنگ زنی های کاذب ، تخریب نمازخانه اداره و آخرش را خدا میداند که چه خواهد شد ...

هر دم از این باغ بری میرسد !!!!!

به خاطر وجود چنین مدیران پر تلاشی است که استانمان روز به روز پیشرفت میکند

برای اطلاع از سایر شاهکارهای این مدیر استان به بیمارستان سبلان سری بزنید و از محوطه فضای سبز بیمارستان که به کل نابود شده است بازدید نمایید ! سوء مدیریت یعنی چه ؟؟؟

دویست میلیون تومان برای ایجاد اتاق ویدئو کنفرانس ؟؟؟ مگر چه خبر است ؟ اتاق ویدئو کنفرانس سازمان ملل ایجاد میکردند یا اداره ؟

حالا بیمه شدگان تامین اجتماعی شهرستان گرمی منتظر شروع احداث درمانگاه در شهرشان هستند !!!

انتظار ما از نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی ٱن است که پیگیر این موضوعات باشند تا حق و حقوق مردم استان ضایع نگردد !!!!

همین الان در سایت تامین اجتماعی خواندم که مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل در چهارم شهریور ماه یعنی امروز گفته است که در سال جاری پیگیری تملک زمین برای درمانگاه نمین و گرمی را انجام خواهد داد یعنی خودش اعتراف کرده است که هر دو کلنگ زنی درمانگاه نمین و گرمی باد هوا بوده است و همان عوام فریبی که گفته اید عین حقیقت است

افکار مردم را بازیچه کرده اند ! اولین کار برای احداث ساختمان های اداری ، تملک زمین است . اگر زمین نداشتند و بعد از این به فکر تملک زمین هستند پس چرا کلنگ زنی کرده اند ؟ کلنگ زنی نمین در اردیبهشت صورت گرفته و کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی گرمی در تیر ماه صورت گرفته است حالا در شهریور ماه مدیر درمان تامین اجتماعی از عزم خود برای تملک زمین خبر میدهد !! ا

پس کله پاچه خوری که گفته بودید در درمانگاه تامین اجتماعی اردبیل رخ داده است . واقعا متاسفم برای سقوط اخلاقیات و انسانیت در برخی از مدیران استان به خصوص در محیطی که با بیماران سر و کار دارد

این کارها توهین به شعور مردم عزیز دو شهرستان نمین و گرمی است . چرا مسوولین عالی استان این مدیر عوام فریب را توبیخ نمیکنند ؟

در بیمارستان های تامین اجتماعی پدیده زیر میزی در حال شیوع است . لطفا مسوولین استان به داد بیمه شدگان استان برسند . از این مدیر استان چه انتظاری میتوانیم داشته باشیم با این اوصافی که گفتید

این مدیر باید مدتی بروند پیش معاملات املاک آموزش ببینند و رسم تملک زمین را بدونند تا حداقل خودش به خودش گول نزنه مردم که خیلی زرنگتر از ایشون هستند

حالا که وزیر قبلی کار استیضاح شده است و زمین کلنگ زنی شده هم در تملک تامین اجتماعی نبوده است پس تکلیف احداث درمانگاه تامین اجتماعی گرمی چه خواهد شد ؟؟؟

این مدیر باید مدتی بروند پیش معاملات املاک آموزش ببینند و رسم تملک زمین را بدونند تا حداقل خودش به خودش گول نزنه مردم که خیلی زرنگتر از ایشون هستند

چرا شیفت عصر درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان گرمی را راه اندازی نمیکنند ؟ شنیده ایم مجوز راه اندازی شیفت عصر درمانگاه گرمی سال قبل داده شده است ولی با گذشت ده ماه هنوز راه اندازی نکرده اند ؟ چرا به فکر رضایتمندی مردم نیستند ؟

واقعا باید به دولت تدبیر و امید به خاطر چنین مدیران فهیم و تلاشگری تبریک گفت !! سریال کله پاچه خوری در جمع بیماران و کلنگ زنی های تخیلی و ...

در خبری که به مناسبت کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی گرمی پخش شد استاندار اردبیل هم در این مراسم حضور داشتند . آیا استاندار اردبیل از نمایشی بودن این کلنگ زنی اطلاع داشتند یا در جریان عدم تملک زمین نبودند ؟ اگر به ایشان این موضوع مهم را نگفته باشند یعنی هم عوام فریبی کرده اند و هم با مسوول عالی استان ، صداقت نداشته اند . واقعا تعجب ٱور است !!!

از همه بدتر همان تخریب نمازخانه اداره با صرف آن هزینه هنگفت است !

چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟ واقعا جای تاسف است

از وعده استخدام چهل و هفت نفر در مدیریت درمان اردبیل چه خبر ؟؟؟؟ قبلا جناب مدیر گفته بودند تا پایان سال ۹۶ بعدش فرمودند تیر ماه ۹۷ که خبری نشده تا حالا !!! نکند وعده استخدام هم مثل کلنگ زنی های ایشان تو زرد از آب در بیاید !

مدیر درمان تامین اجتماعی استان وعده تجهیز بیمارستان سبلان را به دستگاه ام ٱر ٱی تا پایان سال جاری داده اند . باید منتظر ماند و دیدآیا این وعده درست از آب در میاد یا به سرنوشت درمانگاههای نمین و گرمی و کلنگ زنی های کاذب ٱنها دچار میشود !!!!!!!

از استاندار فهیم و تلاشگر استان انتظار میرود این مدیر عوام فریب را مواخذه و نتیجه را به اطلاع افکار عمومی برساند تا همه مدیران استانی بدانند بازی با افکار عمومی استان عواقب بدی دارد .

یعنی با علم به اینکه نماز جماعت از رونق خواهد افتاد نمازخانه را به پارکینگ منتقل کرده است !!! اگر میخواهیم ادارتی سالم و کارکنانی وظیفه شناس داشته باشیم باید نماز جماعت و معنویت را در محیط های کاری رونق دهیم نه اینکه نماز خانه را تخریب و به اتاق کنفرانس تبدیل کنیم ! خسارت معنوی این اقدام نسنجیده بسیار بیشتر از دویست میلیون تومانی است ک از محل منابع عمومی هزینه کرده اند .

واقعا زمین متعلق به خودشان نبوده ولی مردم و مسوولان را جمع کرده اند و کلنگ احداث درمانگاه گرمی را بر زمین زده اند !!! جل الخالق

احداث درمانگاه جدید گرمی و راه اندازی شیفت عصر درمانگاه گرمی پیشکش جناب مدیر لایق ! قبلا دو پزشک عمومی در درمانگاه گرمی. داشتیم که حالا به یک نفر کاهش یافته است ! یک پزشک پیدا کنند برای درمانگاه تا مردم برنگردند و مجبور نشوند برای درمان خودشان یک روز صبر کنند تا فردا شاید بتوانند ویزیت شوند !!!

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

ظاهرا شاهکارهای این پدیده مدیریتی استان تمام شدنی نیست ! احتمالا موارد دیگری هم باشند که شما از آنها خبر ندارید !!!

لطفا در خصوص نیروهای تاسیسات و خدماتی که توسط مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل به کارگیری شده اند گزارش تهیه بفرمایید که بسیار خواندنی خواهد بود .

پیشنهاد میکنم ستاد اقامه نماز استان که مسوول نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی در اشاعه فرهنگ نماز است به تخریب نمازخانه این اداره و از رونق افتادن نماز جماعت ورود کند .

دیروز مدیر درمان تامین اجتماعی اعلام کرده است در حال پیگیری تملک زمین برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی نمین و گرمی هستند !! کسی نیست به ایشان بگویید پس کلنگ زنی درمانگاه نمین در اردیبهشت ماه و درمانگاه گرمی در تیر ماه را فضایی ها انجام داده اند !!! چون ایشان هنوز زمین ندارند که کلنگش را بزنند !!!

در سایت تامین اجتماعی دیروز اعلام کرده بودند پیگیر تملک زمین برای احداث درمانگاه نمین و گرمی هستند . همین موضوع ثابت میکند حرف شما مبنی بر عوام فریبی در کلنگ زنی درمانگاه گرمی کاملا حقیقت داشته است . چرا چنین افرادی مواخذه نمیشوند و با آنها برخورد نمیشود ؟

اگر کسی اعتقاد قلبی به اهمیت نماز جماعت داشنه باشد به این راحتی نمازخانه اداره تازه تاسیس را تخریب نمیکند ! آن هم با صرف چنین هزینه هنگفتی از محل دسترنج کارگران کشور ؟؟

یعنی درمانگاه نمین دقیقا چه زمانی احداث خواهد شد ؟؟؟
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.