تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-27 12:05
کد مطلب: 77563
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل خبر داد؛
تحقق 85 درصدی تعهد اشتغال اداره کل میراث فرهنگی اردبیل
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با اجرای طرح‌های اشتغالی که تاکنون مصوب شده، ۴۹۲ مورد شغل جدید در بخش گردشگری و صنایع دستی در استان ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،نادر فلاحی صبح امروز در جلسه بررسی طرح‌های اشتغال بخش گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در اردبیل اظهار داشت: با توجه به  هدفگذاری ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در استان اردبیل تا پایان امسال،  بخشی از این تعداد اشتغال سهم اداره کل  میراث فرهنگی استان بوده  که طبق برنامه‌ریزی‌ها  85 درصد سهم  و تعهد این اداره کل برای اشتغالزایی تاکنون محقق شده است.

وی افزود: با اجرای طرح‌های اشتغالی که تاکنون مصوب شده، 492 مورد شغل جدید در بخش گردشگری و صنایع دستی در استان اردبیل ایجاد شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: بخشی از هدفگذاری ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در استان اردبیل  سهم این اداره کل بوده به طوری که برنامه‌ریزی شده تا 575 مورد طرح اشتغال در بخش گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی در استان اردبیل ایجاد شده و زمینه برای تعدادی از افراد در این بخش فراهم شود.

وی تاکید کرد: در استان اردبیل حوزه گردشگری و صنایع دستی با توجه به قابلیت‌هایی که در خود دارند ظرفیتی عظیم برای ایجاد و توسعه اشتغال به شمار می‌روند که با توجه به این موضوع گام‌های مهمی نیز در این زمینه برداشته شده است.

فلاحی توسعه اشتغال را بدون مشارکت و همکاری بخش خصوصی میسر ندانست خاطر نشان کرد: د: با توجه به نقش سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در زمینه اشتغال تلاش و جدیت بر این بوده تا از فعالان اقتصادی در حوزه گردشگری و صنایع دستی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها حمایت‌های لازم را انجام داده و بتوانیم زمینه‌ساز تحقق میزان اشتغال هدفگذاری‌شده در استان باشیم.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.