تازه ها

1392-02-10 12:05
کد مطلب: 7749
در ادامه چهارمین دور سفرهای استانی؛
رییس جمهوری و 16 عضو دولت فردا به استان گیلان سفر می کنند
«محمود احمدی نژاد» رییس جمهوری به همراه 16 عضو هیات وزیران در ادامه چهارمین دور سفرهای استانی و یکصد و پنجمین سفر استانی دولت، فردا (چهارشنبه) به استان گیلان سفر می کند.

به گزارش سبلانه، رییس قوه مجریه و 16 نفر از اعضای هیات وزیران با سفر به شهرهای مختلف استان گیلان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دوره های گذشته، مشکلات، کمبودها و راه های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف این استان پیگیری می کند.

بر این اساس وزیران دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت و کشور به ترتیب در شهرستان های شفت، رودبار، املش، فومن، آستارا، صومعه سرا و رشت حضور می یابند و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان ها قرار می گیرند.

وزیران نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز به ترتیب در شهرستان های رضوانشهر، آستانه اشرفیه، لنگرود و بندر انزلی حضور می یابند.

همچنین معاونان رییس جمهوری در امور اجرای قانون اساسی، حفاظت محیط زیست، مجلس، بین الملل و رییس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم به ترتیب در شهرستان های تالش، رودسر، سیاهکل، لاهیجان و ماسال حضور یافته و از نزدیک با مردم منطقه گفت و گو و مشکلات آنان را مرتفع می کنند.
از جمله برنامه های رییس جمهوری در یکصد و پنجمین سفر استانی دولت، سخنرانی در اجتماع مردم استان گیلان، افتتاح چند پروژه عمرانی و صنعتی، حضور در نشست صمیمی با جوانان گیلان و جلسات کارگروه و هیات دولت خواهد بود.

محور اصلی چهارمین دور از سفرهای استانی دولت، بررسی مصوبات دوره های قبل، رفع موانع و مشکلات آنها و همچنین تصویب مصوباتی است که نیاز آنها در استان احساس می شود.

همچنین تشکیل کارگروه های کشاورزی و معدن و استفاده بهینه از منابع استانی در جهت ایجاد اشتغال و تولید از دیگر اهداف سفرهای دور چهارم استانی هیات دولت است.

منبع: ایرنا
انتهای پیام /

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.