تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-22 00:37
کد مطلب: 77468
بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگاران و اصحاب رسانه نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با مسئول سازمان بسیج رسانه استان ، مدیران خبرگزاری ها و جمعی از خبرنگاران در محل سازمان بسیج رسانه استان اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صدیف بدری امروز در دیدار با اعضای بسیج رسانه استان اردبیل به مناسبت هفته خبرنگار اظهار داشت: در صدد ایجاد فراکسیون رسانه برای حل مشکلات خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی هستیم.

وی افزود: مجلس و دولت باید در راستای رفع مشکلات خبرنگاران و اصحاب رسانه اهتمام ویژه کنند که در این راستا متاسفانه از سوی وزارت ارشاد که متولی اصلی در عرصه رسانه و خبرنگاران محسوب می‌شود اقدامی جدی مشاهده نمی‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعتقاد دارم که معیشت و مشکلات مالی و بیمه ای خبرنگاران باید رفع شود.

بدری افزود: در خصوص ساماندهی نشریات و رسانه‌ها و صدور مجوزها باید تغییراتی ایحاد شود و در این خصوص وجود صلاحیت‌های حرفه ای امری مهم است.

وی با اشاره به لزوم شفاف‌سازی واگذاری کشت و صنعت مغان، اظهار کرد: بر اساس اصل 44 قانون اساسی، کشت و صنعت مغان باید به بخش‌خصوصی واگذار شود ولی دغدغه ما در این بحث حق و حقوق مردم منطقه و قیمت گذاری آن است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: این مجموعه بزرگ اقتصادی در چهل سال گذشته تنها یک سال سود ده بوده و از این بابت بنگاه‌داری دولت در این بخش اصلا مناسب نبوده است.

وی تصریح کرد: واگذاری این مرکز اقتصادی در صورتی به نفع منطقه و استان است که براساس توانمندی بخش‌خصوصی و با در نظر گرفتن منافع استان و منطقه باشد.

 

انتهای پیام ۳۱۳/۱/۹/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.