تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-21 10:45
کد مطلب: 77453
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل خبرداد؛
اعزام 1620 برادر بسیجی اردبیلی به اردوهای راهیان نور شمالغرب کشور
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یک هزار و 620 نفر از برادران بسیجی این استان در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی شمالغرب اعزام می‎شوند.

سرهنگ شکور عبدی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما،از اعزام یک هزار و 620 نفر از بسیجیان خواهر این استان در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی شمالغرب خبر داد.

وی افزود: این تعداد زائر از ناحیه‎های مقاومت بسیج شهرهای مختلف استان اردبیل و در قالب 36 دستگاه اتوبوس، از امروز  تا 6 شهریور ماه امسال راهی مناطق عملیاتی خواهند شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: از شهر اردبیل 270 نفر و از شهرهای پارس آباد، مشگین شهر 225 نفر و از بیله سوار و گرمی 135 نفر، از خلخال و ناحیه عشایری و نمین 90نفر و از هر کدام شهرهای کوثر و نیر و سرعین 45 برادر در قالب کاروانهای راهیان نور عمومی برای زیارت به مناطق شمالغرب سفر خواهندکرد.

طبق اعلام این مسئول از هر کدام از قشرهای بسیج ورزشکاران، بسیج جامعه پزشکی، بسیج کارگری  45 نفر و از بسیج کارمندی نیز  90  زائر برادر در قالب کاروانهای راهیان نور عمومی راهی مناطق شمالغرب خواهند شد.

وی زمان اعزام کاروان راهیان نور عمومی برادران به مناطق عملیاتی شمالغرب را از شهر اردبیل و پارس آباد به ترتیب 21 و 23 مرداد ماه اعلام کرد و ادامه داد: کاروان راهیان نور عمومی زائران برادر شهرهای خلخال، کوثر، نیر و سرعین  نیز روز 25 مردادماه به سمت مناطق عملیاتی شمالغرب حرکت خواهند کرد.

عبدی زمان حرکت کاروان های راهیان نور عمومی برادران مشگین شهری را 28مردادماه، بیله سوار و عشایری را یک شهریورماه، گرمی و نمین را چهارم شهریور و زمان حرکت کاروان اقشار را ششم شهریور ماه امسال اعلام کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به معنویت حاکم بر کاروان‌های راهیان نور اظهار داشت: این سفر فرصتی مناسب برای تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است، و تاثیرگذاری بالقوه‌ای در قلب و روح کسانی می‌گذارد.

وی گفت: راهیان‌نور به برکت خون پاک شهید و ادعیه خالصانه‌ای که شهدا در آن محل و مکان داشتند موجب رشد معنویت در انسان می‌شود.

انتهای پیام/3131/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.