تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-20 09:06
کد مطلب: 77440
با تعدادی از سلبریتی های حامی رئیس جمهور در زمان انتخابات تماس گرفتیم تا نظرشان را در مورد عملکرد دولت و نیز حمایت آنان از روحانی جویا شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سال 96 در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری تعداد چشم گیری از هنرمندان وارد فضای سیاسی آن روزها شده و به طور رسمی از کاندیداهای ریاست جمهوری مورد علاقه خود حمایت و دیگران را هم به رای دادن به این افراد تشویق کردند، در این میان بیشترین حمایت از جانب هنرمندان برای دولت دوازهم بود، به گونه ای که به نظر می رسد اگر این حمایت ها نبود میزان رای به دست آمده برای دولت تدبیر و امید به طور چشم گیری کاهش می یافت.

 

اما چندی پیش رئیس دولت اصلاحات که در حمایت از حسن روحانی برای رسیدن به سکان ریاست جمهوری سنگ تمام گذاشته بود، با انتشار یک فیلم در فضای مجازی که به زعم خود راهکارهایی برای مشکلات این روزهای جامعه ارائه داد، از مردم نیز بابت حمایت از روحانی عذرخواهی کرد.

 

در پی این ماجرا با تعدادی از سلبریتی های حامی رئیس جمهور در زمان انتخابات تماس گرفتیم تا نظرشان را در مورد عملکرد دولت و نیز حمایت آنان از روحانی جویا شویم.

 

آنچه در ادامه می خوانید پاسخ تعدادی از سلبریتی های حامی روحانی به این سوال است که "در حال حاضر نظرتان در مورد عملکرد دولت چیست" :

 

نتیجه تصویری برای اکرم محمدی

اکرم محمدی: من اصلا صحبت خاصی ندارم، مرسی...

نتیجه تصویری برای حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد: من صحبت نمی کنم.

https://seemorgh.com/images/content/culture/1396/05/03/ali-ghorban-zadeh.jpg

علی قربان زاده: من مصاحبه نمی کنم.

نتیجه تصویری برای هادی کاظمی

هادی کاظمی: من نظری ندارم، هیچ صحبتی ندارم.

 

http://files.namnak.com/users/lm/aup/201805/504_pics/%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%B1%DB%8C.jpg

ستاره اسکندری: من نظری در این مورد ندارم، ترجیح می دهم صحبت نکنم.

نتیجه تصویری برای فرهاد آئیش

فرهاد آئیش: من هنوز هم صبور هستم و امید دارم که روحانی بتواند کاری کند، از سیاست سر در نمی آورم و چیزی نمی دانم، جوابی ندارم که به شما بدهم.

نتیجه تصویری برای لیلی رشیدی

لیلی رشیدی: من مصاحبه نمی کنم.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.