تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-19 15:21
کد مطلب: 77436
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال از رئیس‌جمهور از اختیارات قانونی نمایندگان مردم در مجلس است و نفی این حق به هر بهانه‌ای مردود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صدیف بدری امروز در گفتگو با یکی از خبرنگاران خبرگزاری های اردبیل با اشاره به سوال جمعی از نمایندگان مجلس از رئیس جمهور اظهار کرد: عملکرد اقتصادی ضعیف و غیرقابل دفاع دولت به ویژه بعد از انتخابات سال گذشته، موجی از سرخوردگی و ناامیدی را نه تنها در میان منتقدان دولت، بلکه در میان طرفدارانش نیز ایجاد کرده است.

وی افزود: تورم افسار گسیخته و جهش تصاعدی و کنترل نشده قیمت‌ها علاوه بر فشار مضاعفی که بر طبقه پایین، اقشار ضعیف و دهک‌های پایین جامعه وارد کرده، طبقه متوسط جامعه را نیز مستاصل کرده است.

یکی از امضا کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور ادامه داد: آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد تورم مسکن و اجاره‌بها، دو و نیم برابر تورم کلی است و در وضعیت اقتصادی نابسامان فعلی مملکت، تن نحیف اقشار پایین و متوسط جامعه، توان تحمل آن را ندارد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس قوه مجریه که از سوال نمایندگان گله‌مند است، باید عنوان کند که مسئول این همه بی‌تدبیری و رواج ناامیدی در جامعه کیست و چه کسی پاسخگوی این حجم از سوء‌مدیریت و بی‌برنامه‌گی در بخش‌های مختلف کشور است؟

بدری اظهار داشت: در حالی که دولت دکتر روحانی سال ششم خود را طی می‌کند، عموم مردم دستاوردی جز پروژه شکست‌خورده برجام ندارند و تحرکی هم از سوی دولت دیده نمی‌شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در پایان گفت: در روزهایی که رئیس جمهوری باید بیش از هر زمان دیگری در پیشگاه مردم حاضر شده و با قدرت به مسائل ورود کند، تنها به بهانه موفقیت جوانان فوتبالیست و والیبالیست و سایر ورزشکاران در صحنه حاضر می‌شود و تصاویرش در کوه‌های اطراف تهران منتشر می‌شود و در این شرایط آنچه بیشتر از وضعیت اقتصادی نامناسب فعلی مردم را آزار می‌دهد، بی‌تفاوتی، بی‌برنامگی و بازی کردن با واژه‌ها از سوی دولت است.

منبع : فارس

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.