تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-18 11:34
کد مطلب: 77420
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق؛
تحریم‎ها نباید بهانه‎ای برای فشل عمل کردن شود
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق گفت: در وضع اقتصادی موجود باید به فکر ملت بود و تحریمها نباید بهانه ای برای فشل عمل کردن و کندی دولت شود.

 راهب محمدی  فعال دانشجویی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما،  تحریمها نباید بهانه ای برای فشل عمل کردن و کندی دولت شود؛ گفت:  باید هوای ملت را داشته باشند تا وضع اقتصادی موجود بر مردم فشاری مضاعف وارد نکند.

وی افزود: تحریم های دوباره آمریکا باید جوابی دندان شکن از سوی دولتمردان امور خارجه ایران دریافت کند؛ دولتمردان پاسخی قاطع دهند البته در کنار این اقدام تیم اقتصادی دولت نیز باید فشار روانی که از طریق بازار و اقلام ضروری بر مردم تحمیل میشود را کنترل کنند و سعی در اصلاح وضع اقتصادی موجود داشته باشند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: متاسفانه بعضا تیم اقتصادی دولت بصورت منفعلانه عمل می کند و فشار  اوضاع نا بسامان اقتصادی را ملت بزرگوار ایران متحمل می شود نباید چنین باشد دولت باید نقدینگی موجود را به دست افراد کاردان چاره کند تا اقتصاد وضع خرابنر از این را تجربه نکند .

وی اضافه کرد: همه مشکلات اقتصادی موجود صرفا از تحریم و دلار و قیمت آن نیست بلکه عده ای از انها به علت نبود نظارت است که مسولین اجرایی بایدچاره جویی کنند .

دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق با بیان اینکه دولت در کارهای اقتصادی مولد باید بسته های حمایتی ارایه دهد، اظهار داشت: متاسفانه تمام فشارهای اقتصادی بر دوش مردم است و ملت علاوه بر فشار های اقتصادی فشار روانی را نیز متحمل میشوند، فلذا دولتمردان باید هر چه سریعتر این فشارهارا از روی ملت بر دارند و بیشتر از این اجازه ندهند مردم عزتمند ایران دچار فشار اقتصادی و روانی شوند.
وی گفت: از طرفی جوانان که آینده این مرز و بوم دست انهاست نمی توانند به چنین وضعی دلگرم باشند چرا که نگران آینده خود هستند و ترسیم آینده برای انها با چنین وضعی مشکل است و لذا باید مسئولان دنبال چاره جویی باشند.

انتهای پیام/313/1/3

 

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.