تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-17 23:23
کد مطلب: 77414
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خبرنگاران خادم نفیس‌ترین حق ملت که همان دانستن است می‌باشند و خبرنگاران در واقع خادمان ملت، و حافظان ارزش های انقلابی اسلامی کشور هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان اردبیل که به مناسبت روز خبرنگار که در سالن ولایت سپاه حضرت عباس برگزار شد اظهارداشت: خبرنگاران خادم نفیس‌ترین حق ملت که همان دانستن است می‌باشند و خبرنگاران در واقع خادمان ملت، و حافظان ارزش های انقلابی اسلامی کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان یک جنگ بسیار خطرناکی را بر علیه کشور ما تحمیل کرده اند افزود: هدف دشمن از این جنگ روانی ایجاد تفرقه بین اقوام و ملت ایران است که به لطف خداوند با آگاهی ملت ایران این توطئه ها شکست خورده است.

آیت عاملی تصریح کرد: دانستن و پیشرفت در علم و اقتصاد حق هر ملت و جامعه‌ است و در خصوص مصالح عالی کشور کمک حال توسعه در دانستن و روبه تعالی است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل دردناکی زندگی آدمی را از جهالت دانست و یادآور شد: با علم و آگاهی می‌توان پایاپای تحولات دنیا حرکت کرده و از قافله علم جهانی عقب نماند.

وی بیان کرد: دشمن به خوبی می‌داند به تنهایی با جنگ اقتصادی نمی‌تواند به نتیجه برسد و در کنار آن از چاشنی مباحث روانی نیز بهره می‌برد.

عاملی ادامه داد: یکی از مهمترین فوایدی که با وضع تحریم‌ها به آن واقف شدیم آشنایی با نقاط ضعف خود در وابستگی به صنعت نفت بود و همین موضوع می‌تواند عامل جهش علمی کشور در حوزه‌های مختلف باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در نامه‌ای که اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا به مقام معظم رهبری نوشت، اعتراف کرد که به جز همکاری با ایران امکان مدیریت در منطقه وجود ندارد به همین دلیل مردم با حفظ روحیه حماسی خود می‌توانند از بحران کنونی خارج شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.