تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-11 21:00
کد مطلب: 77316
امام جمعه موقت تهران گفت: اظهارات اخیر ترامپ در ایتالیا آن هم در جمع کثیری از خبرنگاران مبنی بر اینکه آمادگی کامل را برای مذاکره با ایران را در هرنقطه ای که ایران تایین می کند است، می گویم نه آقای ترامپ ملت ایران به هیچ شرط و شروطی که شما میخواهید حاضر به مذاکره دوباره با دولت دروغگو و حیله گرو فاسد آمریکا نیست.

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی در حاشیه یادواره شهدای غریب آزاده اردبیل در سالن ولایت سپاه حضرت عباس(ع) استان در گفتگو  با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، و جمعی از خبرنگاران استان اظهارداشت: ملت ایران با اقتدار و صبر و تحمل خود در برابر تحریم های ظالمانه ایستاده است و این اراده واستقامت ملت ایران یک تو دهنی و نه پر قدرت ایران برای مذاکره با ترامپ و دولت آمریکا است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ در چند روز اخیر با توییت های بی ادبانه خود ملت شریف و کشور ایران را مورد تهدید قرار دادند تصریح کرد: مسئولان نظام و فرماندهان نظامی کشور نیز با اقتدار و قدرت هرچه تمام جواب یاوه گویی های این رئیس جمهور سخیف را دادند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کردند: امروز همه زبان دنیا  زبان علمی، زبان اقتصادی، زبان سیاسی، وزبان قدرت است و ماهم باید تلاش کنیم تا زبان قدرت، اقتصادی، سیاسی و علمی خود را در داخل و خارج از کشور تقویت کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی با ابیان اینکه باید تلاش کنیم تا در داخل اقتصاد خود را تقویت کنیم افزود: مسئولان نظام باید برای پیشرفت در اقتصاد مقاومتی و رفاه و معیشت مردم هرچه سریعتر اقداماتی همه جانبه انجام دهند و نگذراند که دشمن از این فرصت به نفع اهداف شوم و پلید خود استفاده کنند.

وی با ابراز امیدواری امیدواری با تلاش مسئولان برای خلق اقتصادی پویا یک گام اساسی در کشور برداشته شود افزود: ما این اقتدار نظام و امنیت کشور مدیون خون شهدا ورشادت های ایثارگران، آزادگان و جانبازان کشورمان هستیم و نباید بگذار یم خون شهدا و زحمات این عزیزان پایمال شود.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه یکی از ارکان اقتدار کشور ما در دوران هشت سال دفاع مقدس بود یادآورشد: آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس در آن زمان با مقاومت سخت در زندان های رژیم بعثی عراق در کنار خیل عظیمی از آزادگان و شهدای آزاده زیر شکنجه های سربازان رژیم صدام مقاومت کردند تا مشعل پرفروغ اسلام تا امروز پرفروغ وجاویدان باقی بماند.

وی با بیان اینکه مردم استان اردبیل در سطح کشور و جامعه بین الملل زبان زد خواص و عام در امر مهد تشیع و ترویج مذهب شیعی در جهان اسلام است بیان کرد:  اردبیل برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از داستان های پیشگام و پیشرو در ترویج فرهنگ ارزش های اسلامی در کشور و منطقه است.

 

 

 

انتهای پیام/313/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.