تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-28 22:34
کد مطلب: 77091
معاون وزیر اطلاعات گفت: افزایش اعتماد و انسجام بین مردم و مسئولان تلاش دشمنان نظام برای بزرگنمایی مشکلات اقتصادی و ایجاد ناامیدی و ناامنی در کشور را از بین خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،معاون وزیر اطلاعات ظهر امروز در همایش انسجام ملی و امنیت پایدار که در سالن فدک اردبیل برگزار شد اظهار داشت: افزایش اعتماد و انسجام بین مردم و مسئولان تلاش دشمنان نظام برای بزرگنمایی مشکلات اقتصادی و ایجاد ناامیدی و ناامنی در کشور را از بین خواهد برد.

وی خدمت‌رسانی بهینه به مردم و رفع زمینه‌های نارضایتی در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را وظیفه اصلی دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: باید اهتمام ویژه‌ای به این مسئله داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز در این همایش مردم و مسئولان استان را در ایجاد انسجام ملی و امنیت پایدار پیش قدم دانسته و با تاکید بر اهتمام مسئولان به منظور رفع مشکلات مردم و مبارزه با تخلفات مالی در دستگا‌های دولتی از تامین بودجه لازم برای پیشرفت پروژه‌های مهم عمرانی در بخش‌های حمل و نقل و گردشگری استان خبر داد.

در همایش دیگری که با حضور معاون وزیر اطلاعات و دبیران استانی احزاب سیاسی استان برگزار شد تعدادی از احزاب به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص وضعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور پرداختند و نهایتا معاون وزیر اطلاعات نیز ضمن تاکید بر نقش این گونه همایش‌ها در ایجاد همدلی بین عناصر سیاسی کارکردهای احزاب از جمله تقویت انسجام ملی، ایجاد نشاط در جامعه، نقد منصفانه نظارت بر عملکرد مسئولان و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری را تشریح کرد.

 

انتهای پیام/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.