تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-28 15:18
کد مطلب: 77090
مدیرکل استاندارد استان اردبیل با اشاره به این که تولید استاندارد محصولات گام اساسی در حمایت از کالای ایرانی است گفت: پوشش استانداردسازی برای تولیدات داخلی در استان افزایش می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،هاشم علایی ظهر امروز در جلسه کمیته فنی با تشریح گزارش عملکرد این اداره کل در 3 ماهه امسال در اردبیل اظهار داشت: تولید استاندارد محصولات گام اساسی در حمایت از کالای ایرانی است و به همین منظور پوشش استانداردسازی برای تولیدات داخلی در استان افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: کنترل کیفیت کالاهای واحدهای تولیدی استان در حال حاضر جزو محوری‌ترین برنامه‌های این مجموعه است که به همین منظور در سه ماهه نخست امسال 239 مورد نمونه‌برداری و آزمون از مراکز تولیدی سطح استان به انجام رسیده است که به صورت سالانه انجام می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل تصریح کرد: بازدید فنی از واحدهای تولیدی استان با هدف ارتقای سطحی کیفیت تولیدات برای ما بسیار حائز اهمیت است که به همین منظور از واحدهای تولیدی استان اردبیل نظارتهای همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود و 180 مورد بازرسی فنی داشتیم که امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم در راستای استانداردسازی محصولات پیشگام عمل کنیم.

علایی تصریح کرد: نظارت و کنترل بر تولیدات کارخانه‌ای جزو برنامه‌های اولویت‌دار این مجموعه است که در این زمینه در سالی که مزین به نام حمایت از کالای ایرانی است تلاش بر این است که با در راس قرار دادن مولفه استانداردسازی مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی اظهار کرد: رعایت استانداردها در تولید محصول تنها گام نخست و محکم کیفیت کالای ایرانی است و خدمات پس از فروش، بسته‌بندی، رقابت، گارانتی و سرعت عمل در ارائه خدمات و مواردی از این دست همگی از جمله فاکتورهایی هستند که از آن‌ها تحت عنوان کلی کیفیت کالا و خدمات یاد می‌شود.

 

انتهای پیام/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.