تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-28 13:15
کد مطلب: 77087
نماینده ولی فقیه دراستان اردبیل گفت: در برنامه های هفته اردبیل ، جوانان استان را با مفاخر تاریخی استان و نقش بی نظیرتاریخ اردبیل در جلوگیری از مصادره تاریخ آشنا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،،آیت الله سید حسن عاملی در دیدار ستاد اجرایی هفته استان اردبیل با نماینده محترم ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل اظهارداشت: روز اردبیل فرصتی مناسب برای معرفی تاریخ استان و آشنایی جوانان با نوابغ و مفاخر استان است.

وی ایجاد نظام الگو سازی در حوزه تعلیم وتربیت را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: تمدن های بزرگ در راستای الگوسازی از  مفاخر تاریخ کشورشان قدم های بزرگی را برداشتند.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل ابراز داشت: استان اردبیل دارای سرمایه بزرگ تاریخی است و در شرایط کنونی متاسفانه هجمه های بسیاری نسبت به تاریخ صفوی انجام می شود که ایجاد مراکز تحقیقاتی صفوی در استان اردبیل امری لازم است.

وی بااشاره به نقش بی نظیر سلسله صفوی در یکپارچه ساختن ملت ایران در برابر دولت عثمانی ، بیان کرد: در شرایط  کنونی باید با تشویق  نسل جوان به مطالعه علمی تاریخ صفوی و حرکت های علمی، احساس مسئولیت آنان را برای خدمت به کشور ارتقا دهیم .

عاملی بیان کرد : برای رسیدن به قشر آرمانی ، هزینه آرمانی را باید پرداخت کرد و  با تلاش بالقوه از مشکلات موجود کشور فارغ شد .

انتهای پیام/31/1/5

/31/1/5

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.