تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-27 14:51
کد مطلب: 77073
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اردبیل ؛
نمایشگاه صنایع دستی و موزه خلخال در هفته دولت به بهره برداری می رسد
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با اجرای پروژه های سرمایه گذاری، رشد جهشی گردشگری خلخال در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، نادر فلاحی ظهر چهارشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های سرمایه گذاری شهرستان خلخال تصریح کرد: پروژه های متعددی در شهرستان خلخال در دست اجرا است که می تواند تحول قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد :  مجموعه پیست اسکی در اندبیل احداث خواهد شد که موافقت اصولی اولیه صادر شده و پیگیر دریافت تسهیلات هستیم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: در منطقه نمونه گردشگری ازناو نیز سه پروژه شاخص در دست بررسی است و منطقه کمپ گردشگری خلخال نیز  در حال احداث است که تا هفته دولت می تواند به بهره برداری برسد.

فلاحی همچنین به احداث هتل سه ستاره نیز اشاره و تاکید کرد: اخذ تسهیلات برای این پروژه سرمایه گذاری در دست پیگیری است.

وی  به برنامه ریزی جهت احداث پل معلق نیز اشاره کرد و بیان داشت: موافقت اصولی این طرح صادر شده و در حال پیگیری تسهیلات هستیم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به پیگیری پروژه گردشگری بام خلخال نیز اشاره و تاکید کرد: مجموع این اقدامات تحول قابل توجهی در جذب و ماندگاری مسافران خلخال خواهد داشت.

او همچنین به افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و موزه خلخال در هفته دولت نیز اشاره کرد و بیان داشت: راه اندازی مجدد موزه خلخال مطالبه جدی شهروندان خلخالی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.