تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-27 12:27
کد مطلب: 77071
رییس فدراسیون اسکی گفت: استان اردبیل به زودی با راه اندازی پیست های جدید اسکی، میزبان مسابقات جهانی می‎شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، عبدی افتخاری امروز در بازدید از پیست اسکی تفرجگاه اندبیل خلخال با اشاره به ظرفیت استان اردبیل، اظهار داشت: فدراسیون اسکی مصمم است  زیرساخت های لازم رونق رشته ورزشی اسکی در اردبیل را ایجاد کند.

وی افزود: با بهره گیری از توان مالی بخش خصوصی و راه اندازی پیست های استاندارد مصمم به برگزاری مسابقات اسکی در سطح جهانی به میزبانی اردبیل هستیم.

رییس فدراسیون اسکی با بیان اینکه مناطق مختلف استان اردبیل ظرفیت راه اندازی پیست های اسکی روی برف و چمن برای استفاده همه فصول سال را دارد، بیان داشت:استان اردبیل به زودی با راه اندازی پیست های جدید اسکی، میزبان مسابقات جهانی می‎شود.

عبدی افتخاری ادامه داد: پیست تفرجگاه اندبیل خلخال از مناطق نادر کشور برای راه اندازی پیست استاندارد اسکی زمستانی است و این پیست می تواند با برنامه ریزی تبدیل به یکی از قطب های جلب توریسم ورزشی کشور شود.

وی با اشاره به موفقیت اخیر ورزشکاران ایرانی در رشته اسکی، خاطر نشان کرد:  برای محقق شدن اهداف بلند مدت در این رشته نیازمند  راه اندازی  و تکمیل پیست های اسکی استاندارد در مناطق مستعد کشور هستیم.

در حال حاضر24 پیست اسکی در 15 استان کشور  فعال است .

 

انتهای پیام/3133

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.