تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-26 10:51
کد مطلب: 77052
استاندار اردبیل در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران از تصمیم این استان بر احداث نمایشگاه دائمی صنایع دستی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام جو با تشریح ظرفیت ها و طرح های نیمه تمام بخش گردشگری استان اردبیل با اشاره به وجود آثار باستانی ارزشمند و موزه های متعدد و هنرمندان تولید کننده صنایع دستی در این استان؛ از معاون رئیس جمهور خواست توجه ویژه ای به این استان مستعد داشته باشند.

در این دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل هم از انجام مطالعات 25 طرح گردشگری در سطح استان اردبیل خبر داد و گفت: در صورت کمک به تقویت زیرساخت ها از محل منابع مالی در اختیار سازمان میراث فرهنگی قادر هستیم ضمن افزایش جاذبه ها و کانون های گردشگری بر تعداد گردشگران و طول اقامت آنها بیفزاییم.

مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هم با بیان اینکه جاذبه های تاریخی و طبیعی موجود در استان اردبیل قابلیت جذب گردشگر و ایجاد اشتغال سبز و مولد را دارا می باشند گفت: در بخش های كمك به زير ساخت هاى گردشگرى، تخصيص اعتباری براى مرمت آثار تاريخى و كمك به ايجاد نمايشگاه دائمى صنايع دستى استان آماده همکاری هستیم.

منبع: استانداری اردبیل

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.