تازه ها

پربیننده ترین

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: درصدد هستیم تا هفته اردبیل را به برند جهانی تبدیل کنیم که امسال نیز شاهد حضور میهمانان خارجی در این استان خواهیم بود.

شفیع شفیعی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما،اظهار داشت: درصدد هستیم تا هفته اردبیل را به برند جهانی تبدیل کنیم که امسال نیز در همین راستا از میهمانان خارجی نیز برای حضور در این مراسم دعوت شده است. 

وی از برگزاری 30 عنوان برنامه در هفته اردبیل خبر دادو گفت: برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته اردبیل با محتوای جشنواره‎ای، ورویکرد فرهنگی و هنری است و تلاش داریم همه مردم را به شرکت در این برنامه ها سوق دهیم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل تصریح کرد:  همایش "عاشیقلار" با حضور 150 عاشیق از 8 کشور جهان در اردبیل برگزار می شود و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور میهمان ویژه در هفته اردبیل خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه افزایش نشاط  منجر به کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود ، به خبرنگار ما، گفت: سلامت اجتماعی، برقراری روابط صحیح افراد جامعه با محیط اجتماعی است.

شفیعی برگزاری رویدادهای فرهنگی و جشنواره ها را مهیا کردن شرایط لازم برای حضور فرهنگ های مختلف و به تبع آن افزایش سلامت اجتماعی و میزان  تعاملات اجتماعی دانست و افزود: حرکت در این مسیر در کاهش آسیبهای اجتماعی نقش به سزایی خواهد داشت.

انتهای پیام/3133/5

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.