تازه ها

پربیننده ترین

دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی کونگ فو تفلیس گرجستان گفت:نمی‎گویم که با پوشیدن زیر مقعنه، مقعنه و کلاه روی هم گرمم نمی شود اما چون باور دارم که باید به عنوان یک زن ایرانی حجاب کشورم را به دنیا نشان دهم، تمام این گرما را به جان می‎خرم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، زمستان امسال بود که یک بانوی با حجاب اردبیلی در مسابقات بین المللی کونگ فو تفلیس گرجستان مدال طلا را به گردن آویخت و با افتخار پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درآورد؛ هنوز هم شیرینی این لحظات را می شود از لبخند گوشه لبش به خوبی دید.

با صلابت و با اراده می‎گوید: هدف که داشته باشی "نمی‎شود و نمی توانم ها" معنایی در زندگی ات ندارند و نتیجه اش می شود کسب افتخار برای میهن؛ این لحظات تحسین برانگیز است و من چنین لحظات نابی را تجربه کرده ام.

این بانوی ورزشکار ایرانی که سخت تلاش می کند تا تمام ناملایمات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد رویایش این است که روزی کونگ فو هم مثل تکواندو المپیکی شود تا او و دختران دیگر ایران زمین با حجاب پرچم کشورشان را با افتخار به اهتزاز دربیاورند.

رباب عدل بانوی طلایی کونگ فو ایران در یک روز داغ تابستانی که مصادف با  روز حجاب و عفاف است مهمان پایگاه تحلیلی خبری سبلانه بود ودر گفتگویی صمیمی از ورزش، دغدغه های این روزهای یک بانوی ورزشکار و از حجاب زنان ورزشکار سخن گفت؛ این ورزشکار معتقد است : این روزها سختی پیدا کردن یک لباس مناسب و با حجاب، کمتر از مبارزه با یک حریف قدر نیست.

گفتگوی تفصیلی با این کونگ فو کار اردبیلی را ادامه بخوانید.