تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-20 18:21
کد مطلب: 76967
کارشناس علوم قرآنی کشور گفت: دشمنان بصورت گسترده در شبکه های اجتماعی در حال رواج قرآن ستیزی هستند که این یک کفر آشکار در جامعه امروزی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، عباس سلیمی عصر امروز در جلسه کارگاه سبک زندگی قرآنی که باهمت ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوقی شهروندی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در کانون شهید رجایی اردبیل برگزارشد ،اظهارداشت: معلمان پرورشی، مربیان قرآن کریم، قاریان و عاملان به قرآن کریم حافظان اصلی قرآن کریم در جامعه هستند.

سلیمی با اشاره به این در یک شرایط حساس جامعه قرار گرفته ایم افزود: دشمنان شمشیر خود را بر علیه انقلاب اسلامی، ارزش های انقلاب اسلامی نشان رفته اند و ما باید مراقب تحرکات دشمنان در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و جنگ نرم باشیم .

وی با بیان اینکه دشمن درست در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی عملیات های روانی و هجمه های خود را بر نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرده است، افزود: ملت ولایتمدار ایران اسلامی امروز باید اتحاد و انسجام خود را در همه مراحل شرایط سخت زندگی حفظ کنند.

این کارشناس قرآنی تصریح کرد: نباید به دست دشمنان نقطه ضعفی بدهیم چرا که امروزه بارها دیدیم که دشمن با بدست آوردن کوچکترین نقطه ضعف بلافاصله از آن برعلیه اسلام و قرآن استفاده می کنند.

کارشناس علوم قضایی با بیان اینکه سبک زندگی‌های اسلامی و ایرانی ما در دوران روزگار تغییر کرده است، تصریح کرد: مربیان قرآنی و پرورشی، قاریان قرآنی و حافظان کتاب آسمانی باید با رفتار، کردار، گفتار و منش خود در جامعه نمونه یک انسان هدایت‌شده را به معرض دید بگذارند نه اینکه با رفتار خدایی نکرده پرخاشگرانه خود سبب دل‌آزردگی عده‌ای از خود و حتی از دین و کتاب خدا شوند.

سلیمی بر ضرورت امر به معرو و نهی از منکر تاکید کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر نکردن کار شیطان است، وقتی عده‌ای در یک جامعه‌ای که با هرجور هجمه‌ای روبه‌رو ست به سمت قرآن و کتاب مبین اسلام روی می‌آورند انتظار از آنان نیز بالا می‌رود، در این موقع همه مردم از آنان انتظار رفتاری نیکو، منشی هدایت‌گرا و اخلاقی راستین دارند تا بتوانند با نیت پاک قدم در راه دین گذاشته و به هدایت کتاب خداوند باری تعالی یقین بیابند.

وی ضمن ابراز ناراحتی از اقتصاد و فرهنگ کنونی جامعه در کشور اظهار کرد: کسانی که اقتصاد کشور را به زوال می‌کشانند، کسانی که فرهنگ این مردم را به سمت نابودی سوق می‌دهند و نهایتا کسانی که بر روی تخریب ارزشهای انقلاب اسلامی، آن هم در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس این انقلاب استوار و راسخ، سرمایه‌گذاری می‌کنند اینان دشمنان واقعی و حقیقی این مردم و اسلام هستند و ما باید با بصیرت و آگاهی خود مردم را نیز به آگاهی دعوت کرده و از آنان برای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب یاری بخواهیم.

سلیمی اهمیت عفاف و حجاب و ترویج آن در جامعه کنونی کشور تشریح کردو گفت: مربیان قرآن کریم ، حافظان ، قاریان و معلمان پرورشی باید در امر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب جدی باشند.

 

انتهای پیام3/۳۱۳۱/۱/۸

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.