تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-20 15:58
کد مطلب: 76965
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برای افزایش شور و نشاط اجتماعی جوانان باید زیر ساخت های مناسب در سطح استان محیا شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بهرام آقاخانی ظهر امروز در دیدار با مسئول کمیته اقتصاد گردشگری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: ایجاد فضاهای مفرح و شاد برای جوانان در جامعه امروزی به منظور کاهش آسیب‌ های اجتماعی یک اصل اساسی و لازم است و در این زمینه به نظر بنده تنها راه کاهش آسیب‌های اجتماعی روآوری به سمت ورزش است.

وی با اشاره به این که توسعه ورزش همگانی به منظور سوق تمامی اعضای خانواده‌ها به سمت ورزش در دستور کار قرار گرفته است افزود: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته 23 ایستگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود که فضاهای جداگانه برای آقایان و بانوان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: طبق افق‌های در نظر گرفته شده برنامه‌ای تدوین شده تا سال 1400 نیمی از جمعیت اردبیل به سمت ورزش گرایش می‌یابند که در این زمینه تلاش تک تک مسئولان و دستگاه‌های مربوطه امری لازم و ضروری است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

آقاخانی تصریح کرد: عملیاتی کردن برنامه‌های ورزشی در تمامی فصول سال از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده است که در این زمینه از تمام مسئولان و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط انتظار داریم نهایت تعامل و همکاری را با ما داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه پیشگام عمل کنیم.

 

انتهای پیام/۳۱۳/۱/۷

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.