تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-20 11:13
کد مطلب: 76954
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اجرای طرح شوق رویش در اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، رامین معبودی در جمع خبرنگاران گفت: طرح شوق رویش در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان در مناطق مختلف استان با شعار 'جوانی، جنبش ، نشاط اجتماعی' اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی های به عمل آمده 11 هزار نفر در این طرح حت پوشش هستند افرود: این طرح در 10 شعبه جمعیت هلال احمر اجرا می شود و تا 30 شهریور ادامه دارد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل عنوان کرد: آگاه سازی ، توانمندسازی و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه و اجرای برنامه های آموزشی، بشردوستانه، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در این طرح دنبال می شود.

وی از جمله اهداف اجرای این طرح را استفاده حداکثری اعضا از امکانات موجود جمعیت هلال احمر، آشنایی اعضا با اهداف و برنامه های جمعیت هلال احمر، جذب نوجوانان و جوانان و آموزش دوره های مهارتی و کمک های اولیه، سالم سازی محیط جامعه از ناهنجاری های ناشی از بیکاری، توانمندسازی اعضا در زمینه کسب مهارت ها و ارتقای نشاط اجتماعی دانست.

معبودی تصریح کرد: برنامه های فرهنگی و اجتماعی طرح شوق رویش شامل برگزاری مرحله شهرستانی و استانی مسابقات فرهنگی و امدادی رفاقت مهر، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح شعب و استانی، بازدید از اماکن تاریخی، گردشگری و صنعتی و دیدار با نخبگان و جوانان موفق است.
وی گفت: برنامه های بشردوستانه این طرح اجرای طرح اهدای خون، ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، ترویج فرهنگ اهدای عضو و برگزاری کاروان های نیکوکاری است

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.