تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-19 18:08
کد مطلب: 76947
فرماندار بیله سوار گفت: با شبانه روزی کردن پایانه مرزی بیله سوار روزانه 3100 از این پایانه تردد می‎کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حسن قبادی امروز در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار اظهار داشت : شبانه روزی کردن گمرک بیله سوار یکی از مطالبات دیرینه مردم منطقه بود که با تحقق آن میزان تردد در این پایانه مرزی به  صورت روزانه  به3100 نفر رسیده است که اکثر آنها را شهروندان جمهوری آذربایجان تشکیل می دهند.

وی بیان اینکه طرح توسعه فاز دوم پایانه مرزی بیله سوار با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است ، تصریح کرد :طرح  توسعه فاز دوم پایانه مرزی بیله سوار در زمینی به مساحت 6 هکتار و با اعتبار 160میلیارد ریال در حال تکمیل است و هفته دولت امسال با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان بیله سوار  از تکمیل توقف گاه، نمازخانه ، سردرب و رینگ مسافری ، جایگاه نصب ایکس ری کامیونی ، مجتمع سرویس های بهداشتی، پارکینگ خودرویی و فضای سبز در این فاز خبر داد و گفت: با افتتاح فاز دوم پایانه مرزی بیله سوار شاهد  توسعه این پایانه خواهیم بود .

قبادی عنوان کرد : در سالجاری 290 هزار نفر  مسافر ایرانی و آذربایجانی از پایانه مرزی بیله سوار برای سفر به ایران و آذربایجان تردد کرده اند .

 

انتهای پیام/ 3131/5

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.