تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-19 11:20
کد مطلب: 76937
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: بعد از انتشار تصاویری در مورد حیوان‌آزاری در اردبیل و تائید صحت این موضوع پرونده کیفری در این زمینه تشکیل داده شد تا بررسی‌های لازم انجام و فرد مجرم شناسایی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ناصر عتباتی امروز با بیان اینکه  بعد از انتشار تصاویری در مورد حیوان‌آزاری در اردبیل در فضای مجازی و مشاهده این تصاویر، از طریق واحد واکنش سریع جرائم در فضای مجازی این موضوع ملاحظه شد، اظهار داشت:  در زمینه رسیدگی به این مساله اقدامات آغاز شد.

وی افزود: به محض اینکه از طریق واحد واکنش سریع مشخص شد موضوع صحت داشته پرونده کیفری در این زمینه تشکیل داده شد تا بررسی‌های لازم انجام و فرد مجرم شناسایی شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: دستورات قضایی لازم در مورد موضوع و شناسایی فردی که اقدام به حیوان‌آزاری می‌کرده صادر شده و تحقیقات پرونده در مرجع قضایی در حال انجام است.

عتباتی تصریح کرد: با توجه به اینکه این اقدامات سبب جریحه‌دار شدن احساسات، عفت و اخلاق عمومی شده است حتما متناسب با جرم ارتکابی برخورد قضایی لازم با فردی که اقدام به این کار کرده است، انجام می‌شود.

وی از برخورد قاطع و لازم با چنین رفتارهایی در اردبیل خبر داد و گفت: هر اقدام مجرمانه‌ای در سطح شهر که سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شود پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفته و برخوردهای لازم با متخلفان و مجرمان در این حوزه انجام می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.