تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-17 21:08
کد مطلب: 76922
نماینده مردم اربیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با اتمام پروژه نخستین پل شیشه ای ایران در شهر هیر تحول عظیمی در حوزه گردشگری در سطح استان ایجاد می‌شود.

به پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما؛رضا کریمی عصر امروز در جلسه با سرمایه‌گذاران مجموعه پروژه پل شیشه‌ای هیر در اردبیل اظهار داشت: عملیات آبرسانی، برق‌رسانی و گازرسانی به پروژه معلق تمام شیشه‌ای ایران در هیر با جدیت انجام می‌شود و در این زمینه دستگاه‌های اجرایی مکلفند اقدامات لازم در ارتباط با اتمام این عملیات را انجام دهند.

وی با اشاره به این که مشکلی از لحاظ عملیات برق، آب و گازرسانی در منطقه وجود ندارد افزود: انتظار می‌رود در کم‌ترین زمان ممکن نسبت به اجرای این طرح اقدام شود تا دغدغه و مشکلات به حداقل برسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از برنامه‌ریزی برای ساماندهی راه پروژه پل تمام شیشه‌ای هیر خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته اجرای این طرح بزرگ در سریع‌ترین زمان ممکن به پایان برسد.

کریمی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی مکلفند زیرساخت‌های لازم سرمایه‌گذاری را برای سرمایه گذاران فراهم کنند تا سرمایه‌گذاران بتوانند بدون دغدغه اقدام به سرمایه‌گذاری کنند که در این زمینه ایجاد بسترهای لازم در پروژه پل هیر اولویت اساسی ماست.

وی افزود: عملیات اجرایی نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر آغاز شده و این پروژه با وعده سرمایه‌گذار در شهریور ماه امسال به اتمام می‌رسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذار این پروژه خبر داد و گفت: با اتمام این پروژه تحول عظیمی در حوزه گردشگری در سطح استان ایجاد می‌شود.

کریمی گفت: با ایجاد بسترهای مناسب سرمایه‌گذار این پروژه دغدغه‌ای در روند اجرایی این پروژه نخواهد داشت چرا که تلاش تمام مسئولان استانی بر این است که زیرساخت‌های لازم این مجموعه فراهم شود تا این پروژه در مدت زمان مشخص به بهر‌ه‌برداری برسد.

وی افزود: با تمهیدات در نظر گرفته شده روز سه‌شنبه بازدیدی از این پروژه در هیر انجام می‌شود تا زیرساخت‌های فراهم شده مورد بررسی قرار گیرد و تمهیدات لازم برای اتمام زیرساخت‌های این پروژه نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.