تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-15 15:08
کد مطلب: 76880
امام جمعه اصلاندوز گفت: یکی از علت های اصلی کاهش معنویت در خانواده ها جنگ نرم است و هجمه های فرهنگی غرب دربین جامعه کنونی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما؛حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مسجد جامع اصلاندوزاظهار داشت: یکی از عوامل کاهش معنویت در خانواده ها جنگ نرم و تضعیف باور های دینی است.

حجت الاسلام والمسلمین اسدزاده بیان کرد: نمونه بارز جنگ نرم در جامعه اعتیاد،کم رنگ شدن حضور جوانان در مساجد و کم رنگ شدن عمل به واجبات دینی است که باید تقویت شود.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به اینکه در مصارف جمعی آب و برق باید همه صرف جویی و درست مصرف کردن را یادبگیریم افزود: مصرف صحیح برق و آب یک اصل بسیار مهم است که باید به صورت جدی در راستای فرهنگ‌سازی در این زمینه اقدام شود و متاسفانه ما با مصرف صحیح این دو کالای اساسی بسیار فاصله داریم و مردم باید به این مساله مهم توجه کنند.

امام جمعه اصلاندوز ادامه داد: بیشتر اصراف های ما در زمینه آب در حوزه کشاورزی است و کشاورزان ما باید به این مساله توجه داشته باشند و در مصرف آب صرفه‌جویی کنند زیرا عدم توجه به این مساله می‌تواند در آینده نزدیک کشور ما دچار بحران جدی در زمینه آب قرار دهد.

وی در ادامه ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد رسیدگی بر مشکلات مردم بر لزوم رسیدگی
مسئولان به مشکلات جامعه و مسائل مردم تاکید کرد و افزود: امیدواریم مسئولان بزودی مسائل و مشکلات اقتصادی کشور از این بحران خلاص کنند.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام صادق(ع) از مردم اصلاندوز جهت شرکت در مراسم سوگواری شهادت امام صادق(ع)دعوت کردند.

وی در پایان از شهردار و شورای اسلامی شهر اصلاندوز جهت رسیدگی به مشکلات خیابان های این شهر تشکر و قدردانی کرد.

انتهای خبر/۳۱۳/۱/۶

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.