تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-15 14:27
کد مطلب: 76878
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل ؛
۳۰۰ هکتار از مزارع و باغات شهرستان گرمی در آتش سوخت
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: به ارزش تقریبی ۵ میلیارد تومان ۳۰۰ هکتار از مزارع،مراتع و باغات شهرستان گرمی درآتش سوخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما؛فرهاد عبدالعلی‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از محل آتش سوزی در نوار مرزی شهرستان گرمی به همراه نماینده مردم گرمی در مجلس و فرماندار شهرستان گرمی اظهار داشت: متاسفانه آتش‌سوزی اخیر که از کشوری جمهوری آذربایجان ادامه یافته و به مناطق مرزی گرمی رسیده است برای دومین سال پیاپی بوده است.

وی با اشاره به این که در این آتش سوزی نزدیک 300 هکتار مزارع و مراتع و باغات به ارزش تقریبی 5 میلیارد تومان دچار خسارت شده‌اند افزود: مهار آتش از همان ساعات اولیه با تلاش نیروهای آتش نشانی با جدیت ادامه یافت تا بیشتر از این متحمل خسارت نشویم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل بیان کرد: حفظ و نگهداری از محیط زیست یکی از اصلی‌ترین وظایف همگانی است که در این زمینه باید با همکاری و مشارکت همدیگر در کاهش خسارات و آسیب‌های محیط زیست به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

عبدالعلی‌پور با اشاره به این که چندی پیش بازدید از مناطق خسارت دیده از سیل و تگرگ و آبگرفتگی بخش انگوت شهرستان گرمی داشتیم تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم با تدوین برنامه‌های مناسب خسارات در سطح استان به حداقل رسانده و برنامه‌های پیشگیرانه مناسبی پیاده‌سازی کنیم.

وی اظهار کرد: در این زمینه انتظار ما از مسئولان و دستگاه‌های مربوطه این است که نهایت همکاری و مساعدت را داشته باشند تا مدیرین بحران به طور عملی در اردبیل شکل بگیرد.

انتهای خبر/۳۱۳/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.