تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-15 05:47
کد مطلب: 76872
امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت : تلاش آمریکا برای مهار قدرت ایران نتیجه ای ندارد و روز به روز چهره شیطانی آمریکا را در صحنه بین المللی آشکارتر می کند .

حجت السلام والمسلمین سید سعید رشادی  در گفت و گوی  اختصاصی با خبرنگار  سبلان‌ما، اظهار داشت :از ابتدای پیروزی انقلاب،  آمریکا دشمنی  خود را  با جمهوری اسلامی ایران از طریق ترور، انفجار و توطئه های مختلف نشان داد که یکی از آنها برقراری تحریم های ظالمانه است که با استقاومت و آگاهی ملت ایران به اهداف پلید خود نرسیده اند.

وی با بیان اینکه روحیه استکباری آمریکا روز به روز  چهره ی پلید آمریکا را در عرصه های بین المللی  آشکاتر  می کند عنوان کرد : ماهیت آمریکا بر ظلم و ستم است و سران کاخ سفید به دنبال چپاول و غارت ملل مظلوم  هستند که جنایت های غیرانسانی آنان در کشورهای اسلامی حاکی از این واقعیت دارد .

رشادی ایجاد اختلاف بین مسوولان نظام و ملت، فاصله گرفتن نسل جدید از ارزش های انقلاب، ایجاد دو دستگی و فضای دو قطبی در کشور و فعال کردن شبکه های حامی غرب در ایران را از برنامه های دشمن  برای تضعیف کشور دانست و افزود: برای مقابله با دشمنان باید توطئه های آنان را به خوبی بشناسیم و روحیه انقلابی را خود را در رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی تقویت کنیم .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد :ملت های دنیا به این نتیجه رسیده اند که کفار آمریکایی به دنبال چپاول ملت ها و رسیدن منافع  شخصی خود هستند، غافل از اینکه نظام اسلامی همانند کوهی استوار در برابر زیاده خواهی های آنان در منطقه مقاومت و ایستادگی می کند.

وی با تاکید بر  لزوم حفظ وحدت و همدلی در بین ملت ایران، تصریح کرد: تلاش آمریکا برای تضعیف قدرت ایران نتیجه ای ندارد چرا که همه نقشه های شوم آمریکا در منطقه با هوشیاری ملت غیور ایران  و منویات رهبری معظم انقلاب نتیجه ای جز افول قدرت آمریکا در منطقه نداشته است .

انتهای پیام/3135

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.