تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-14 13:39
کد مطلب: 76864
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل:
ارتش جمهوری اسلامی ایران مقتدرترین ارتش دنیا است
فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با رهنمودها و فرماندهی معظم کل قوا به مقتدرترین ارتش دنیا تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سرهنگ کریم چشک صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: دنیا امروز براقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک حساب ویژه ای باز کرده است و امروز شاهد این هستیم که روز به روز بر این قدرت واقتدار در کشور افزوده می شود.

وی با اشاره به هجمه های دشمنان برعلیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: ملت ایران با آگاهی درست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایتمداری و بصیرت نقشه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی خواهند کشاند.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: امروزه کشور ما از امن ترین کشور های دنیا محسوب می شود و ما این را در سایه تلاش نیروهای مسلح کشورمان به دست آورده ایم .

چشک تصریح کرد: در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت مردم کشورمان به اقتدار و پیشرفت همه جانبه دست یافته و با اقتدار و عظمتی که در بین نیروهای مسلح دیده می شود هیچ بیگانه‌ای نمی‌تواند حتی یک نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.

در مراسمی حجت‌الاسلام بهنام امیری به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی تیپ 40 متحرک هجومی اردبیل منصوب شد.

در این مراسم طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین صالحی نسب رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از زحمات 5 ساله حجت الاسلام ناصر تاملی، حجت‌الاسلام بهنام امیری را به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی تیپ 40 متحرک هجومی اردبیل منصوب کرد.

 

انتهای پیام/3131

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.