تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-14 13:34
کد مطلب: 76863
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد؛
معرفی 26 طرح اشتغال روستایی اردبیل به بانک
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امسال 26 طرح اشتغال روستایی با سرمایه‌گذاری 297 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سیدحامد عاملی امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل از اشتغالزایی یک هزار و 200 نفری با راه‌اندازی طرح های رونق تولید و اشتغال در استان اردبیل خبر داد.

وی گفت: پس از بررسی طرح ها،  20  طرح جدید تولیدی با اعتبار 90 میلیارد تومانی چهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد تا با دریافت این تسهیلات بتوانند فعالیت کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: انتظار می‎رود بانک‎های عامل و دستگاه های اجرایی مربوطه برای راه اندازی این طرح ها مشارکت کنند تا بتوانیم شاهد آغاز عملیات اجرایی آنها باشیم.

وی  با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری های بخش خصوصی برای رسیدن به هدفگذاری‌ها در راستای توسعه اشتغال استان اردبیل،تصریح کرد:  باید واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌فعال نیز مورد توجه جدی مسئولان باشد تا شاهد رونق هر چه بیشتر تولید در منطقه باشیم.

عاملی با اشاره به  اجرای طرح‌های اشتغالزایی روستایی  در استان  اردبیل گفت: این طرح ها نقش به سزایی در  توسعه اشتغال استان دارند   از همین رو امسال 26 طرح  اشتغال روستایی با سرمایه‌گذاری 297 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

انتهای پیام/3133

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.