تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-12 13:33
کد مطلب: 76818
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل:
بیش از 50 برنامه در طول هفته افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار شد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل از برگزاری بیش از 50 برنامه در طول هفته افشای حقوق بشر آمریکایی خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ولی نظرپور در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت: بنا به دستور مقام معظم رهبری 6  الی 12 تیر ماه به عنوان هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نامیده شده است که فرصتی مناسبی است تا جنایات نظام سلطه آمریکا بازخوانی شود.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران پایانی ندارد تصریح کرد: سوء قصد نافرجام به مقام معظم رهبری به وسیله گروهک های تروریستی فرقان،به شهادت رساندن شهید بهشتی و 72 تن از یارانش، بمباران شیمیایی سردشت توسط رژیم بعثی عراق با حمایت آمریکا، شهادت آیت الله صدوقی نماینده امام و امام جمعه یزد و شلیک موشک به هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران از جمله اقدامات رژیم استکباری آمریکاست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: در راستای بازخوانی این جنایات آمریکا در سطح استان اردبیل هم بیش از 50 برنامه برگزار شده است که مهمترین آن تجمع عظیم مردم اردبیل در مسجد سرچشمه با سخنرانی سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 7 تیر ماه برگزار شد.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی در صحنه های مختلف و حمایت همه جانبه از مظلومان جهان تصریح کرد: مقاومت و ایستادگی ملت ایران الگویی برای سایر کشورهای دنیا گردیده است.

انتهای پیام/3132/3135

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.