تازه ها

پربیننده ترین

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل:
آمریکا ناقض اصلی حقوق بشر در جهان / صبر وتقوا کلید موفقیت در برابر توطئه های دشمن
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل آمریکا را ناقض اصلی حقوق بشر در جهان و شرورترین نظام دانست.

حجت الاسلام والمسلمین میثم فیاضی در آخرین روز از هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما،اظهار داشت : دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی از اوایل انقلاب  وجود داشته و ترور 17 هزار شهید حاکی از این واقعیت دارد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مردم سالاری ترین نظام در جهان است افزود: تفاوت اصلی این انقلاب با نظام های دیگر حاکمیت اسلام  و سنت پیامبر (ص) است و این عامل منافع استکبار را در منطقه به خطر می اندازد.

فیاضی عنوان کرد: حقوق بشر آمریکایی با جنایات این نظام سلطه در تبعیض های نژادی،جنایت های وحشتناک در عراق و سوریه و یمن،آوارگی 13 میلیون نفر انسان بی گناه در سوریه و به شهادت رساندن سرنشینان هواپیمای مسافربری ایران نمایان می شود.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدر خود امید استکبار جهانی را به یاس تبدیل کرده است بیان کرد: عربستان حامی اصلی اقتصادی و سیاسی آمریکا در منطقه خاور میانه است.

وی گفت: در شرایط کنونی که دشمنان ایران با تشکیل جلسات مختلف سعی در ایجاد فتنه و تضعیف نظام دارند، ملت ایران با تقوا و صبر در برابر آنان باتمام توان خواهند ایستاد.

فیاضی در پایان عنوان کرد: دولت نیز باید در شرایط کنونی تلاش خود را برای حل چالش های اقتصادی کشور و اتکاء نیروی مومن و توانمند و تحقق اقتصاد مقاومتی مضاعف کند.

انتهای پیام/3132/3135

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.