تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-12 11:16
کد مطلب: 76812
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل از واگذاری دو استادیوم موجود در اردبیل به هیئت فوتبال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صمد نوتاش شامگاه روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران و رسانه های استان اردبیل با بیان اینکه دو استادیوم موجود در اردبیل به هیئت فوتبال از سوی اداره ورزش و جوانان استان واگذار شد گفت: در صورت عملیاتی شدن این امر بسیاری از برنامه های هیئت نظیر استعدادیابی، برگزاری فستیوال، رقابت های استانی و... به راحتی اجرا می شود.

وی افزود: تعاملات صورت گرفته بین اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان اردبیل می تواند نقش موثری در رشد و توسعه فوتبال داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان عنوان کرد: وجود هرگونه اختلافی در بین دو گروه مانع از پیشرفت و توسعه تیم و درنتیجه بی ثمری را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان داشت: هیئت فوتبال استان گرچه نهاد غیردولتی بوده و زیرنظر فدراسیون فوتبال فعالیت می کند اما تمام کارهای هیئت براساس اساسنامه با هماهنگی اداره ورزش و جوانان است، بنابراین باید تعامل و هماهنگی دوطرفه برای پیشبرد برنامه ها وجود داشته باشد و این تعامل و یکدلی هم اکنون ایجاد شده است.

نوتاش عنوان کرد: متاسفانه در چندسال اخیر تعامل و یکدلی در بین گروه های تیمی وجود نداشت و همین امر باعث شد تا فوتبال اردبیل فرصت خود را برای حضور در مسابقات مختلف از دست بدهد.

وی متذکر شد: در دوره جدید مدیریت ورزش و جوانان تعامل دو طرفه حداکثری وجود دارد و تمام مسایل مربوط به فوتبال به هیئت فوتبال استان واگذار شده که این امر در گذشته وجود نداشت.

در ادامه این مراسم رئیس فدراسیون فوتبال بازی های خوب و دلاورانه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی را به مردم استان اردبیل بویژه فوتبال دوستان تبریک گفت.

وی خواستار توسعه این رشته در استان اردبیل شد و تصریح کرد: استان اردبیل ظرفیت بالایی در فوتبال دارد که باید با تعامل و اتحاد و نیز با برنامه ریزی مدون این ظرفیت ها پرورش یابد.

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.