تازه ها

پربیننده ترین

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: امسال در استان 21 هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی داریم که سنجش سلامت این نوآموزان در 11 پایگاه سنجش و با همکاری اداره کل بهزیستی استان و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام می‌شود.

احمد ناصری در گفتگو با  خبرنگارسبلان‌ما، گفت: تمرکز آموزش و پرورش استان اردبیل درخصوص ثبت نام سال تحصیلی جدید بر روی پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم راهنمایی است تا دانش آموزان با آرامش خاطر در مدارس ثبت نام کنند.

وی با اشاره به فعالیت 11 پایگاه سنجش پایه اول ابتدایی در استان اردبیل، اظهار داشت: امسال در استان 21 هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی داریم  که سنجش سلامت  این نوآموزان در 11  پایگاه سنجش و با همکاری اداره کل  بهزیستی استان و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به شروع ثبت نام کلاس اولی های استان اردبیل از 19 خرداد ماه ، اظهار داشت:دریافت شهریه در مدارس عادی دولتی ممنوع است اما  اخذ شهریه در مدارس خاص مانند شاهد، نمونه دولتی، تیزهوشان و استعدادهای درخشان مانعی ندارد و این هزینه های دریافتی در  فوق برنامه ها هزینه می‎شود.

 وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود اولیاء دانش آموزان  امسال نیز با مشارکت های مردمی یاریگر  آموزش و پرورش در امر کیفی سازی  باشند.

 ناصری به مدیران آموزش و پرورش توصیه کرد تا اقدامات صورت گرفته از طریق این مشارکت ها را به اولیا تبیین کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل  تصریح کرد: :  در مقطع کنونی تلاش اداره کل آماده سازی فضاهای آموزش و پرورش، جذب نیروی مورد نیاز مدارس  است تا در سال تحصیلی جدید با آرامش در خدمت جامعه بزرگ دانش آموزی و آموزشی استان باشیم.

 

انتهای پیام/3133/5

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.