تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-10 10:54
کد مطلب: 76764
مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان اردبیل خبر داد؛
31 تیرماه آخرین مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی
مدیرکل کتابخانه‎های عمومی استان اردبیل گفت: مهلت ارسال آثار و پاسخنامه‎ها برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 31 تیرماه سالجاری و با تحویل به نزدیکترین کتابخانه عمومی در سرتا سر استان است.

رباب عزیرخانی در گفتگو با خبرنگارسبلان‌ما، درخصوص آخرین جزئیات فراگیرترین رویداد فرهنگی کتابخانه‎های عمومی، اظهارداشت: انتظار داریم با همکاری نهادها و دستگاه های فرهنگی استان اردبیل در اجرای طرح جشنواره رضوی شاهد افزایش مشارکت مردم و حضور آنان در کتابخانه های عمومی باشیم.

وی افزود:  سال گذشته در جشنواره کتابخوانی رضوی که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ رضوی به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) و همزمان با سراسرکشور برگزار شد، بیش از 14 هزار نفر  از استان اردبیل شرکت کردند که نسبت به سال ماقبل آن 4 برابر افزایش داشت.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، تصریح کرد:  امسال نیز جشنواره کتابخوانی رضوی در چهار گروه سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به صورت فراگیر در 86 باب کتابخانه عمومی استان اردبیل برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره فراگیرترین رویداد فرهنگی کتابخانه‎های عمومی است، خاطرنشان کرد: در این جشنواره که با حضور صاحبنظران و کارشناسان در سطح ملی برگزار می شود ، هفت عنوان کتاب در بخش های مختلف شامل پنج عنوان با موضوع زندگی و سیره امام رضا(ع) و دو عنوان با موضوع زندگی و سیره حضرت معصومه انتخاب شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، تصریح کرد: مهلت ارسال آثار و پاسخنامه ها برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 31 تیرماه سالجاری و با تحویل به نزدیکترین کتابخانه عمومی در سرتا سر استان است.

وی گفت: داوری آثار از 15 مرداد در نهاد کتابخانه‎های عمومی آغاز می شود و منتخبان این جشنواره در دو سطح ملی و استانی با اهدای تندیس و هدایای نفیس تجلیل می‎شوند.

انتهای پیام/

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.