تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-09 16:28
کد مطلب: 76758
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: اردبیل میعادگاه برگزاری چهارمین دوره همایش بین‌المللی گفت‌وگو و مناظرات رضوی است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سید ناصر اسحاقی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین دوره همایش بین‌المللی گفت‌وگو و مناظرات رضوی در اردبیل اظهار داشت: اردبیل میعادگاه برگزاری چهارمین دوره همایش بین‌المللی گفت‌وگو و مناظرات رضوی است و اصلی‌ترین محور در برگزاری این همایش معرفی ارزش‌های فرهنگ رضوی است.

وی افزود: برگزاری این همایش به میزبانی اردبیل یک افتخار بزرگ برای استان است که امیدواریم با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌هایی که در این زمینه انجام داده‌ایم بتوانیم در برگزاری این همایش موفق عمل کرده و در ترویج فرهنگ رضوی گام‌های مثبت و هدفمند برداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فراخوان برگزاری این همایش از بهمن ماه سال گذشته منتشر شده و دریافت مقاله‌های منتشر در این زمینه از پژوهشگران داخلی و خارجی ادامه دارد که خوشبختانه تاکنون با استقبال خوبی روبه‌رو هستیم و امیدواریم شرایط موجود به همین منوال ادامه یابد.

اسحاقی اظهار کرد: پژوهش یکی مهم‌ترین محورهای توسعه فرهنگ رضوی است که در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی‌های منسجم و مناسبی هستیم تا بتوانیم به شکل مناسب این فرهنگ را در استان فراگیر کرده و در مسئله ترویج فرهنگ رضوی گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

وی با اشاره به انتشار این فراخوان در سه بخش پژوهشی، کتاب و پایان نامه دانشگاه و بخش ویژه تصریح کرد: انتظار می‌رود در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد تا بتوانبم در اجرای این همایش موفق عمل کنیک که به همین منظور علاقه‌مندان آثار پژوهشی خود را تا 15 مهر ماه به دبیرخانه فرهنگ و ارشاد استان ارسال کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: همایش اختتامیه و تجلیل از پژوهشگران برتر همزمان با هفته وحدت با حضور اساتید و میهمانان برجسته کشور برگزار می‌شود.

منبع /تسنیم

انتهای پیام/3131

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.