تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-07 20:34
کد مطلب: 76736
آیین استقبال از فوتبالیست بین المللی اردبیل ؛
کریم انصاری فرد آخرین زننده گل جام 2018 روسیه در اردبیل تجلیل شد
مراسم تجلیل از کریم انصاری‌فرد قهرمان ملی پوش اردبیلی با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان استانی و شهرستانی، اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال اردبیل در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،مراسم تجلیل از کریم  انصاری‌فرد قهرمان ملی پوش اردبیلی با حضور اقشار مختل مردم، مسئولان استانی و شهرستانی، اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال اردبیل در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد و حاضران با شور و اشتیاق به استقبال این قهرمان ملی آمده بودند.

امروز استقبال مردمی در این زمینه باشکوه بود و مردم انصار‌ی‌فرد را به خاطر بازی عالی وی در جام جهانی روسیه مورد تشویق و تمجید قرار دادند.

مراسم تجلیل از کریم انصاری‌فرد با همت اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال و مسئولان استانی برگزار شد و از کریم انصاری فرد اسطوره فوتبال اردبیل تجلیل و قدردانی شد.

ایرانی بودن برایم افتخار است

کریم انصاری‌فرد ملی پوش اردبیلی در این مراسم اظهار داشت: به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنم و از این که توانستم در جام جهانی روسیه دل مردم ایران را خوشحال کنم به خود افتخار می‌کنم.

وی بیان کرد: من خوشحالی و شادی ملت ایران را با چیز دیگری قیاس نمی‌کنم و تمام تلاش خود ر ا به کار می‌گیرم تا در هر مسابقه‌ای بتوانم لبخند را بر لبان ملت ایران جاری کنم.

ملی پوش اردبیلی اظهار کرد: تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه با سرمربی‌گری کارلوس کیروش بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و ما قدردان کارلوس کیروش هستیم که تیم بسیار خوبی را در جام جهانی روسیه تدارک دیده است.

انصاری‌فرد ادامه داد: من به اردبیلی بودن خود می‌بالم و خوشحالم که از این شهر توانسته‌ام به سطح نخست فوتبال کشور برسم و هم‌اکنون تمام تلاشم این است که بتوانم ملت ایران را خوشحال کنم.

وی افزود: علی دایی اسطوره فوتبال ایران است و من جایگاه فعلی‌ام را مدیون رهنمودهای علی دایی هستم و به وی افتخار می‌کنم.

گل انصاری فرد در مقابل پرتغال در تاریخ جاودانه شد

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل نیز اظهار کرد: گل انصاری‌فرد در مقابل پرتغال در تاریخ جاودانه شد و از این که یک اردبیلی در مسابقات جام جهانی روسیه کشورمان گل‌زنی کرد بسیار خرسندم.

صمد نوتاش با اشاره به این که ما به کریم انصاری‌فرد افتخار می‌کنیم افزود: انصاری‌فرد افتخار بزرگی برای کشورمان است و ما قدردان تلاش‌ها و زحمات این قهرمان ملی پوش اردبیلی هستیم و به او افتخار می‌کنیم.

وی گفت: از این که امروز شاهد هستیم فوتبال اردبیل فوتبالیست‌هایی امثال انصاری‌فرد را معرفی کرده است خوشحالیم و تلاش می‌کنیم برای استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های انصاری‌فرد در ارتباط با پیشرفت و توسعه فوتبال استان بی‌بهره نمانیم.

 امروز، مردم اردبیل برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های انصاری‌فرد آمده بودند و امیدواریم کریم انصاری‌فرد بتواند در تاریخ فوتبال ایران افتخارآفرین باشد.

منبع تسنیم

انتهای پیام/3131

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.