تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-07 15:11
کد مطلب: 76732
سخنگوی سپاه پاسداران:
بنزین ایرانی بزودی صادر می‎شود
مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت : امروز با افتتاح پروژه عظیم ستاره خلیج فارس به دست رئیس جمهوری علاوه بر خودکفایی، بنزین ایرانی بزودی به کشورهای مختلف خاورمیانه صادر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار رمضان شریف امروز در مراسم گرامیداشت شهدای ۷ تیر در جمع مردم ولایی اردبیل در مسجد سرچشمه این شهر اظهارداشت: نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش‎کرد تا با عبور از همه مسیرهای صعب العبور این انقلاب را تا چهل سالگی پایدار نگه‎دارد.

وی با اشاره به اینکه باید با تببین انقلاب اسلامی و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نسل جدید، این راه تداوم یابد، افزود:  امروز با سربلندی می‎گوییم که قادر هستیم از کشور، منافع ملی و حامیان انقلاب اسلامی ایران به خوبی دفاع کنیم، به گونه ای که علی رغم تمام طراحی‎های مختلف دشمنان علیه دین مبین اسلام، آنان نتوانسته‌اند به اهداف خود برسند.     

مسئول روابط عمومی کل سپاه بابیان اینکه دشمنان اسلام درصدند که ذهنیت ملت عراق، سوریه، یمن و لبنان را نسبت به ایران و جامعه بین الملل خدشه دار کنند، تصریح کرد: دشمن می خواهد تصاویر غیر واقعی از اسلام را در ذهن جوانان و نسل جدید جامعه ایجاد کرده و ذهنیت ها را  نسبت به اهداف و آرمان های انقلاب بدبین کند.  

وی افزود: حمایت ایران از فلسطین یک امر مهم، حیاتی و گواه عمق نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران است؛ همین طور  با حمایت معنوی نظام جمهوری اسلامی ایران از مردم عراق، سوریه و لبنان شاهد این هستیم که مردم این کشورها تاثیرات انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده‎اند.

 سردار شریف تصریح کرد: در کنار همه پیشرفت ها و موفقیت های بزرگی که داشته ایم نارسایی در بخش معیشت مردم و مباحث مربوط را نیز داریم لذا تلاش می کنیم تا این نارضایتی و مشکلات معیشتی مردم به حداقل برسد.

وی گفت: سپاه پاسداران در بخش های محرومیت زدایی، عمرانی و سازندگی تلاش می‎کند با یک مجموعه عمرانی و سازندگی در قرارگاه خاتم زیر ساخت ها را برای پیشبرد اهداف اقتصادی محقق کند.

 سخنگوی سپاه پاسداران افزود: در بخش های محرومیت زدایی سپاه با گروه های بسیار زیادی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور به ویژه در فصل تابستان حضور  چشمگیر دارد.

وی اظهار داشت: امروز با افتتاح پروژه عظیم ستاره خلیج فارس  به دست رئیس جمهوری، پس از صد سالی که صاحب نفت هستیم با افتخار و سربلاندی اعلام می کنیم در حوزه واردات بنزین بی‎نیاز و خودکفا  شده ایم و به فضل الهی با فازهای پالایشگاه خلیج فارس جزو  کشورهای صادر کننده بنزین در منطقه خاورمیانه خواهیم بود.  

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‎الله  دکتر شهید بهشتی و شهدای 7 تیر با حضور گسترده  مردم ولایی اردبیل، مسئولان استانی، نیروهای نظامی، انتظامی، فرماندهان سپاه و بسیج در مسجد سرچشمه اردبیل برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.