تازه ها

پربیننده ترین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از معرفی و تجلیل تعاونی‌های برتر این استان همزمان با هفته تعاون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به نقل از خبرگزاری مهر اردبیل قاسم رحیمی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی هفته تعاون در اردبیل افزود: برنامه‌های ستاد بزرگداشت هفته تعاون با تشکیل کارگروه اجرایی و کمیته های زیر مجموعه جهت برگزاری مطلوب برنامه ها بویژه مراسم تجلیل از تعاونی های برتر استان پیگیری و اجرایی می شود.

وی نسبت به اجرای برنامه های هفته تعاون به صورت منظم و مطلوب تاکید کرد و بیان داشت: هفته تعاون امسال با حضور گسترده مسئولان و تعاونگران برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد که همه باید در راستای نهادینه شدن فرهنگ تعاون، بهره ور کردن تعاونی ها و استفاده ار تولیدات داخلی در استان تلاش کنیم .

وی در این خصوص ترویج فرهنگ تعاونی در جامعه را خواستار شد و افزود: ترویج فرهنگ و دانش تعاون می‌تواند موجب ایجاد بستر تازه به منظور جلب مشارکت‌های مردمی و هدایت امور و منابع به بخش تعاونی شود.

رحیمی ادامه داد: علاوه بر این ارائه آموزش‌های مورد نیاز و مرتبط به مدیران تعاونی‌ها و تعاونگران بی‌شک تاثیر چشگیری در ارتقا بهره‌وری و تشویق تعاونگران به استفاده از فناوری های نوین خواهد شد

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.