تازه ها

پربیننده ترین

مدیر تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل خبرداد:
تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل در آستانه صعود به لیگ برتر
مدیر تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل از قرار گیری تیم شهرداری اردبیل در آستانه صعود به لیگ برتر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،نادر مشروطه صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل گفت: تیم شهرداری اردبیل در جمع ۴ تیم برتر لیگ دسته یک کشتی فرنگی قرار گرفته و با کسب یک پیروزی به لیگ برتر صعود می‌کند.

وی با بیان اینکه 12 کشتی گیر غیربومی برای تیم شهرداری اردبیل خریداری شده است عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت‌های مناسب شهرداری اردبیل٬ مبالغ قرارداد کشتی‌گیران در موعد مقرر پرداخت شده است.

مدیر تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل اظهار داشت: شهرداری اردبیل در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه به ویژه در بین نوجوانان و جوانان٬ آمادگی خود را برای حمایت از تشکیل یک تیم کشتی فرنگی در لیگ دسته یک کشور اعلام کرد.

مشروطه با اشاره به اینکه  تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل در صدر جدول گروه ب لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور قرار گرفته است افزود: شهرداری اردبیل دو مسابقه پیش رو دارد که با کسب یک پیروزی صعود تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل به لیگ برتر قطعی می‌شود.

وی بیان کرد: در صورت صعود این تیم از استان اردبیل به لیگ برتر نیازمند حمایت‌های هرچه بیشتر مسئولان استان٬ شهرداری و اسپانسرهای مالی از این تیم هستیم تا تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل در میان رقبای قدرتمند خود٬ حرفی برای گفتن داشته باشد.

مدیر تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل گفت: در صورت صعود به لیگ برتر و حمایت‌های مالی مناسب از این تیم٬ در کنار استفاده از کشتی گیران بومی‌ میتوانیم کشتی گیران خارجی نیز برای تیم جذب کنیم.

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.