تازه ها

پربیننده ترین

1397-03-05 21:11
کد مطلب: 76588
پروژه راه آهن اردبیل ـ میانه که بیش از ۱۲ سال از شروع عملیات اجرایی آن می‌گذرد، در یک تعهد ۳ ساله توسط مسئولان استان اردبیل قول به افتتاح این پروژه در سال ۹۹ داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اردبیل بعد از ظهر امروز با حضور استاندار اردبیل و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد در سالن شیخ‌صفی استانداری اردبیل برگزار و گزارش فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سال گذشته، در این جلسه ارائه شد.

از جمله پروژه‌های مهم استان اردبیل، تکمیل راه آهن اردبیل -میانه است که در جلسه امروز، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل از افتتاح این پروژه در سال 99 خبر داده و از تلاش برای اجرای مشارکتی این پروژه خبر داد.

راه آهن اردبیل ـ میانه 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت: ایجاد اشتغال با حمایت از تولید کالای ایرانی امسال اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل خواهد بود و با توجه به تعهد ایجاد 20 هزار شغل جدید در استان اردبیل، تمامی نهادها باید در راستای اجرای پروژه‌ها پیگیری لازم را داشته باشند.

داوود شایقی گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که امسال نیز در اولویت‌های طرح‌های استان اردبیل است، راه آهن اردبیل ـ میانه بوده که تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم، این پروژه با یک تعهد سه ساله به مردم استان اردبیل، در سال 99 افتتاح و بهره‌برداری برسد.

وی افزود: در حال حاضر راه آهن اردبیل ـ میانه حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش داریم این پروژه را با مشارکت بخش خصوصی در کمترین زمان ممکن تکمیل کنیم که اجرای پروژه‌های دولتی با مشارکت بخش خصوصی، مثل سال قبل امسال نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: سال گذشته تعهد استان اردبیل در اجرای مشارکتی پروژه‌های دولتی 53 طرح بود که در پایان سال، 116 طرح و پروژه با مشارکت بخش خصوصی در سطح استان اردبیل به مرحله اجرا درآمد.

شایقی بیان کرد: پروژه‌های مهم دیگری در استان اردبیل از جمله احداث بیمارستان هزار تختخوابی و فاضلاب شهری اردبیل وجود دارد که برای انجام این پروژه‌ها نیز تلاش داریم از ظرفیت بخش‌خصوصی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.