تازه ها

پربیننده ترین

1397-03-03 10:14
کد مطلب: 76579
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری:
گردشگری اصلی ترین محور توسعه استان است
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه گردشگری اصلی ترین محور توسعه استان است گفت: انتظار می رود تمامی نهادهای اجرایی در اشتغال زایی این حوزه که ثمرات محسوس در کاهش بیکاری استان خواهد داشت، مشارکت داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،نادر فلاحی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان صبح امروز پنج شنبه در دیدار با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به لزوم حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری اظهار کرد: با توجه به پتانسیل استان در حوزه اشتغال بخش گردشگری و صنایع دستی انتظار می رود فعالان این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

فلاحی با اذعان به اعطای تسهیلات اشتغال زایی فراگیر و پایدار روستایی، خواستار اولویت بخشی به طرح های سرمایه گذاری گردشگری و صنایع دستی شد.

وی با بیان اینکه گردشگری اصلی ترین محور توسعه استان است گفت: انتظار می رود تمامی نهادهای اجرایی در اشتغال زایی این حوزه که ثمرات محسوس در کاهش بیکاری استان خواهد داشت، مشارکت داشته باشند.

فلاحی تاکید کرد: گردشگری و صنایع دستی می تواند با هزینه اندک و سودآفرینی بالا منجر به توسعه اقتصادی استان شود و ضروری است فرصت های اشتغال زایی این دو حوزه تقویت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.