تازه ها

پربیننده ترین

1397-02-24 17:14
کد مطلب: 76522
فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه مردم از بی مسوولیتی برخی مدیران آزرده شده اند، بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و حفظ عزت و احترام مراجعه کنندگان از مشکلات مردم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی علایی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد اظهار داشت: توسعه و ایمن سازی جاده های ارتباطی، از مطالبات به حق و مهم مردم منطقه است که باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی چهار بانده کردن مسیر سربند - پارس آباد را از طرح های مهم و اولویت دار منطقه عنوان و بیان کرد: انتظار این است پیمانکاران با شتاب و سرعت بیشتری این پروژه را که هم اکنون در دوقطعه اجرا می شود به سرانجام برسانند.

///

قرماندار پارس آباد از اتمام کار مطالعه چهاربانده کردن محور ارتباطی سربند به مشگین شهر نيز خبر داد و گفت: اجرای این طرح عظیم به اعتبارات ملی نیازمند است.

علايي با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های بخش کشاورزی پارس آباد افزود: در این شهرستان مرزی به عنوان یکی از قطب های کشاورزی کشور به طور متوسط سالانه حدود یک میلیون تن انواع محصول زراعی و باغی تولید می شود.

وي با اشاره به جایگاه ممتاز این شهرستان در بحث تولید انواع بذور کشاورزی، تصريح كرد: در زمان حاضر حدود ۷۵ درصد بذر "هیبرید ذرت" و ۱۰۰درصد بذر "سورگوم" مورد نیاز کشور در این منطقه استحصال می شود.

///

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه اين شهرستان در بحث تولید دانه های روغنی مقام دوم کشوری و رتبه اول استانی را داراست، بر ضرورت احداث و راه اندازی کارخانه روغن کشی مدرن و پیشرفته در مغان تاکید کرد و گفت: تحقق این مهم به توسعه کشت دانه های روغنی، رونق بخش زراعی و افزایش میزان تولیدات و درآمد منطقه کمک زیادی می کند.

علايي با اشاره به ضرورت استفاده بهینه از امکانات و منابع آبی و تجهیز اراضی کشاورزی به سیستم های آبیاری نوین، از اجرای طرح های آبیاری تحت فشار در چهار هزار هکتار از اراضی منطقه در آینده نزدیک خبر داد.

وي همچنین حفظ وحدت، همدلی و وفاق و اتحاد را از الزامات پیشرفت و توسعه دانست و گفت: با وجود اختلاف، دودستگی و تنگ نظری و کوته بینی نباید انتظار پیشرفت امور و رفع مشکلات و کاستی ها را داشت.

///

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه مردم از بی مسوولیتی برخی مدیران آزرده شده اند، بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و حفظ عزت و احترام مراجعه کنندگان و گشودن گره از مشکلات مردم تاکید کرد.

علايي با اعلام اینکه همه مسوولان در مقابل حاکمیت و مردم مسوول هستند، از مدیران دستگاه های اجرایی خواست در جذب اعتبارات اهتمام جدی داشته باشند چرا که برگشت بودجه و اعتبار دستگاه های دولتی، تحت هر بهانه و دلیلی قابل قبول نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.