تازه ها

پربیننده ترین

1397-02-18 13:54
کد مطلب: 76472
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل در همایش تجلیل و بزرگداشت مقام معلم گفت: رسیدگی به امور فرهنگیان از مهمترین الویت های هر جامعه ای است همانگونه که در قرآن بر لازمه تکریم این قشر تاکید شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علی نواداد معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل امروز با حضور در همایش تجلیل و بزرگداشت مقام معلم و جمع فرهنگیان استان عنوان کرد: معلمی شغل و حرفه نیست، بلکه ذوق و هنر توانمندی است، معلمی در قرآن به عنوان جلوه ای از قدرت الهی، نخست ویژه ذات مقدس خداوند تبارک و تعالی است.

وی با اشاره به آیات و روایات متعدد، تکریم معلم را از اولویت های جامعه دانست و افزود: تکریم و بزرگداشت مقام معلم، تکریم و بزرگداشت تمام خوبی هاست.

نواداد در جمع فرهنگیان از توجه استانداری به امور رفاهی و معیشتی معلمین استان اردبیل به مناسبت هفته معلم خبر داد و تصریح کرد: ضمن هماهنگی با ادارات و سازمان های مربوطه اقدامات قابل توجهی در این خصوص در حال اجراست.

وی احداث 6 اردوگاه رفاهی آموزشی در سطح استان، اختصاص 52 هکتار زمین برای استفاده آموزش و پرورش، اتمام کار 23 سالن ورزشی در سطح استان و احداث 110 نمازخانه در مدارس را از جمله اقدامات استانداری، در راستای تکریم و رفاه قشر فرهنگیان عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.