تازه ها

پربیننده ترین

1397-02-18 13:14
کد مطلب: 76467
در آخرین روز از هفته معلم ، همایش تجلیل و بزرگداشت مقام معلم با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان استانی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صبح امروز با حضور احمد صافی مشاور وزیر آموزش و پرورش، همایش تجلیل و بزرگداشت مقام معلم با همراهی دانش آموزان و فرهنگیان سراسر استان، در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

احمد ناصری مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل در این همایش اظهار کرد: سال تحصیلی گذشته شاهد تحولات شاخصی در آموزش‌ و پرورش استان بودیم که می توان به کسب رتبه ممتاز در اجرای برنامه های مدیریت تعالی، انتخاب به عنوان پنج استان برتر در شورای آموزش و پرورش، کسب رتبه برتر در ارتقاء سطح سواد آموزش در استان و کسب جایگاه دوم در ارزیابی ادارات کل استان های کشور، اشاره کرد.

وی با اشاره به تاثیر غیر قابل انکار فرهنگیان استان در پیشرفت های حاصل شده، تصریح کرد: در راستای تکریم مقام معلم در هفته‌ای که گذشت، اقدامات شایان ذکری از جمله تجلیل از 366 معلم نمونه، بازدید و تکریم از خانواده های معظم شهدا، برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی برای 300 نفر از فرهنگیان استان، برگزاری همایش پرسش مهر برای 100 هزار نفر از والدین، فرهنگیان و دانش آموزان و برگزاری جشنواره جابر بن حیان در سطح استان انجام شد.

در این همایش از 31 معلم نمونه و برتر و 10 معلم ایثارگر و همچنین خانواده معظم شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ب

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.