تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-29 13:43
کد مطلب: 76403
مركز بررسي جرائم سازمان يافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبيل از دستگیری دو نفر از مدیران صفحات و کانال های غیر اخلاقی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مركز بررسي جرائم سازمان يافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبيل طي رصد هاي صورت گرفته در فضاي مجازي، دو نفر طی عملیات های جداگانه در شهرستان اردبیل و یکی از شهرهای شمالی استان كه با راه اندازي و مديريت کانال های زنجیره ای مبادرت به انتشار محتويات مستهجن مي نمودند، پس از اخذ حكم قضايي از دادستان محترم اردبيل، دستگير شدند.
مشاراليهما علاوه بر راه اندازی و مدیریت كانال هاي مذكور، مبادرت به ايجاد و مديريت مجموعه سوپر گروه هایي نموده بودند كه با انتشار کلیپ ها و فیلم های مستهجن و نیز فراهم نمودن امكان دوستیابی خارج از عرف در آن گروه ها بین دختران و پسران به اشاعه فحشا و گسترش بي بند و باري در فضاي مجازي استان مي پرداختند.
فقط در یک مورد ، یکی از متهمان مبادرت به ايجاد و مديريت گروه ها و كانال هاي مستهجن با محتواي بالغ بر ١٦ هزار فیلم؛ ١٠٠٠ عکس ؛ ١٨٠٠ لینک گروهها و کانالهای مستهجن بصورت تبلیغاتي ؛ و ٥٠٠ فایل صوتی غیراخلاقی نموده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.