تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-21 17:55
کد مطلب: 76348
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد از ایجاد کمپ گردشگری در مجاورت کشت و صنعت مغان واقع در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما بصیاد اسماعیلی، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد تصریح کرد: این کمپ در هزار و 200 متر مربع و در مجاورت دریاچه مصنوعی شهید آیت الله غفاری احداث می شود.

وی به ایجاد سرویس بهداشتی، نمازخانه و آلاچیق به تعداد 10 مورد در این کمپ اشاره و افزود: به دلیل قابلیت گردشگری کشت و صنعت مغان ایجاد کمپ برنامه ریزی شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد تاکید کرد: به منظور ایجاد این کمپ در سال گذشته 200 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد که در پی رایزنی با فرماندار پارس آباد تخصیص اعتبار در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.

اسماعیلی متذکر شد:  منطقه نمونه گردشگری کشت و صنعت مغان یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان پارس آباد است که همه ساله مقصد سفر خیل عظیمی از گردشگران است.

وی تاکید کرد: مجاورت با دریاچه مصنوعی و همچنین مناطق جنگلی و منطقه گردشگری قیرخ پیلله موجب شده تا ایجاد زیرساخت های گردشگری و رفاهی در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.