تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-09 11:08
کد مطلب: 76288
شهردار پارس آبادمغان، زیباسازی مبلمان شهری، لکه‌گیری آسفالت و رسیدگی به فضای سبز شهری و پاركها را مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری پارس آباد در سال جدید عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، رحمت انوری آذر امروز در حاشیه بازدید از آسفالت ریزی خیابان شهید بهشتی پارس آباد اظهار داشت: امسال برای بهسازی خیابانها و معابر شهری پارس آبادمغان ۴۰ هزار تن آسفالت در مناطق مختلف اين شهر به‌کارگیری می‌شود.

وي با بيان اينكه تا پايان فروردین ماه امسال حدود ۲ هزار تن آسفالت ديگر نیز توسط شهرداري شهر پارس آباد انجام می گیرد، گفت: این میزان آسفالت برای روکش و مرمت، حفاری و لایروبی آسفالت معابر شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

شهردار پارس آبادمغان با بیان اینکه اولویت اول در شهرداری رسیدگی به وضعیت مبلمان شهری، زیباسازی و طرح ساماندهی برخی پارک ها و ورود های شهر است، از نصب چندین المان موضوعی و مناسبتی در سطح شهر پارس آباد خبر داد.

انوري آذر همچنين از خرید ست بازی کودکانه و ست ورزشی در پارک های شهر خبر داد و گفت: شهرداری پارس آباد جهت رفاه حال شهروندان عزیز اقدام به خرید و نصب چراغهای تزئینی برای روشنایی پارکها با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان كرده است.

///

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.